Atgriezties pie raksta

« Apseko Ogrē notiekošos būvdarbus (papildināts)

2018. gada 25. maijā, 08:13, Aktualitātes
Ogrenet un www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

spilgti • 2018. gada 28. maijā, 10:49
komentāros demonstrējas kā latvieši attiecas pret uzņēmumiem kuros strādā un kuru pakalpojumu izmanto, tici vai nē, bet katru dienu kautvai forši kopā pastaigājoties ar draugiem un čilliņā čalojot. nez kas būs, ja tauta apmainīsies vietām ar valsti, kas zina može pat vidušķira izveidosies, kur katrs saprot, lai saprastu kā kautko iemācītos izdarīt ir jāpaceļ un jālasa jāmeklē jāinteresējas, nevis šodien piecēlos viss štruntīgi iešu gulēt kaimiņam viss foršāk nekā man a es ko ta es iedzer šņabi uzpīpē glaunā štātē ielas slīpē
> poga • 2018. gada 28. maijā, 09:40
Idiots esi tev reiz teica ka tas vienreizējs projekts 1 gadam uz vēlēšanām. Tagad laipu noraksta metāllūžņos. Iespējams ka dabūs kādu tūkstoti vai divus. Pārējā nauda jānoraksta kā vēlēšanu izdevumi.
poga • 2018. gada 28. maijā, 08:48
kad bus laipa?
cilveks • 2018. gada 28. maijā, 07:28
Fsafkdghlr sdifhgaisf osdiftwr fdd cdogjh hsasfsdgg!
zuze • 2018. gada 28. maijā, 07:24
ja jau tik ilgi krāmējas ap tuneli, būt pie reizes uztaisījuši izeju uz autobusa pieturu, lai nav pār ceļu jāskrien
cilveks • 2018. gada 28. maijā, 07:16
Ko vini dara ar PS Namsimieku visu putita ara un uzspeiz savas firmas.
>??? • 2018. gada 27. maijā, 21:56
Uzskatīt laipas projektu par viengadīgu?! To var izdomāt tikai garīgi slimo pulciņš.
labāk ir • 2018. gada 27. maijā, 21:29
sarunāt, lai līst lietus trīs mēnešus kārtīgi nomazgās traipus no ielām
??? • 2018. gada 27. maijā, 20:53
Vai tad laipas nebija viengadīgs projekts? Neviens taču neteica, ka daudzgadīgs
Daugavas dambis • 2018. gada 27. maijā, 19:26
Un kas notiek ar Daugavas dambi? Vai joprojām vēl visa nauda nav "atskalota", ka darbi tik ilgi velkas? Tak solīja pabeigt līdz šīs vasaras vidum. Bet tie daži vīriņi, kas tur regulāri palaikam rosās, nevieš cerību, ka viss neieilgs vēl līdz nākamajai vasarai (lielākais strādnieku skaits, ko tur reiz redzēju, bija nedaudz virs 10 - elpa aizrāvās no šādas rosības! Bet parasti labi ja 5-7 vīri "strādā" – darbības vārds pēdiņās, jo viņu darbība ir stipri nosacīta). Par to, kas šīs "labiekārtošanas" rezultātā tuvākajā apkaimē ir iznīcināts, pat runāt sāpīgi.... (uzlabojumi dambim, protams, bija vajadzīgi, bet nevis vājprātīgs mūris dažām salas mājām - nekādā veidā šis monstrs Ogres pilsētu - kā mums stāsta - neaizsargā) – tas tikai salīdzināms ar Brīvības ielas skvērā iznīcināto dabas skaistumu. Paskatieties uz tiem rakumiem Daugavā aiz dambja ceļā uz Ikšķiles pusi!!!
par tiesu • 2018. gada 27. maijā, 13:19
Vai pēc Bartkeviča izteikuma par jūsu draudiem jūtat pārmaiņas savā dzīvē? - Protams. It sevišķi pirmajā brīdī es ievēroju, ka cilvēku izturēšanās paliek savāda, jo viņi nezina vai tā ir taisnība vai nav. Nevar taču būt, ka augsta domes amatpersona tā mētātos ar vārdiem. Cilvēki bija skeptiski, katram bija jāskaidro. Tie, kas mani vairāk pazīst, laikam, vienkārši pasmējās un uztvēra to kā joku, bet varu nocitēt savu bijušo priekšnieku, kad sāku tiko kā zaļš speciālists strādāt, mans priekšnieks teica: “Viss, kas notiek ar pašu - tā ir traģēdija. Viss, kas notiek ar citiem - tā ir komēdija.” Es negribu teikt, ka visi tiesneši ir aprobežoti un ietekmējami. Es nezinu kā konkrētā gadījumā tā ietekmēšana ir izpaudusies, vai tā ir teiksim bijusi vārdiska vai tur ir bijis kaut kas vairāk. Katrā ziņā ļoti nelāgs precedents, kas varētu dot pārliecību vienam otram, ka viņš var runāt visu, kas viņam ienāk prātā.
Pret betonu • 2018. gada 27. maijā, 13:03
Bartkevičs tiesājās ar Ogres novada partijas ilgkartejovaldes locekli Līviju Rizi.
??? • 2018. gada 27. maijā, 12:42
Ko tu izplati melus. Ar ko Bartkevičs tiesājas. Muļķības. Un tavs millers ir par glupi. Ar kaimiņa atdarinasanu tālu netiks.
<apsim • 2018. gada 27. maijā, 12:16
Dome nav Opozīcija . Kuslais Latiš vai Bartkevičs kas tiesājās ar savu partijas biedreni Līviju ? Šī tiesāšanas parāda Ogres novada partijas garīgo bankrotu un abpusējo naudas plūsmu . Izskatas, Helmanis iet uz priekšu netraucēti un ja viņš uztaisīs tuneli tad pārējie varēs pienest tikai ūdeni. Helmani varētu apturēt tikai Millers. Milleram ir jauda man viņš patīk , bet šitie opozicionāri ir Dome kājslauķu Vieta. Ne viņi mācēja strādāt un attīstīt pilsētu , ne opozīcijā darboties...
Porins • 2018. gada 27. maijā, 12:01
Nevajādzeja vispār taisīt to Čakstes prospektu ja nevar viena mēneša laika ielikt visas komunikacijas un noasfaltēt . Idioti un nelieši nemāk strādāt tikai zagt. Čakstes prospekts bija labs noteikti viņu uztaisīs sliktāku nekā viņš bija.
apsis • 2018. gada 27. maijā, 11:47
Šorīt aizbraucu arī paskatīt laipu,domājams ka uzstādīt var.Jautājums kāds būs vizuālais skats.Domājams saucamie Ogres saimnieki paši nezin ko ar viņu darīt.Pilsētas viesiem jau rādīt nevar.Domājams ka par pārdesmit tūkstošiem eiro var savest kārtībā.Valsts kontrolei būtu lietderīgi šo gadijumu papētīt.Šī attieksme norāda uz to ka šis bija tik vēlēšanu piāra projekts.Neviens kārtīgs saimnieks domājam tā nedara. Šeit domes opozīcijai būtu lietderīgi rosināt kriminālprocesu par pašvaldības līdzekļu izsaimniekošanu personīga labuma gūšanai.Ja tā skaitās novada attīstība tad kā izskatās nolaidība un bezsaimnieciskums?
tiek vākti • 2018. gada 27. maijā, 08:38
paraksti par žurnāla "Dadzis" atjaunošanu saistībā ar pilsētas izkārtoju, bet atceries vienmēr tev pieder viens kvadrātmetrs http://www.no-minimum.com/pages/ptp.php?refid=jury
nopietni? • 2018. gada 27. maijā, 00:22
Cakstes pr. asfaltēs nākamgad?Un visu šo laiku cilvēki lauzīs mašīnas braucot pa tām bedrėm, tiešam? Vai tas bija stulbs joks????
Papildus darbi • 2018. gada 26. maijā, 13:31
Drīz Ogrē skverā veicot maurina sēšanu pa 300€ Ogres novada pašvaldība konstatēs, ka ir nepieciešami papildus darbi pa 15 000€ ( pētijums par maurina ietekmi uz baložu un vārnu populāciju Ogres kulturas centra apkaimē)
Ogres laipa • 2018. gada 26. maijā, 13:18
Šit tik labu naudas ieguldijumu vel nevienaa pasvaldibaa nesmu redzejis, Jekabpils tualetes pa 100 000 nobaal pret Ogres laipu pa 180 000€, biju aizbraucis laipu apskatities principaa vina ir metama araa! Visu ziemu nostaveja zem klajas debess! Realas izmaksas principaa ir ap 50 000! Milie cilveki apskatieties kaa taa laipa ir uzbuveta, man interesetu to cilveku komentars kas tos darbus pasutija un pienema! Un vel, kad laipu parrava vai tika pieprasita garantija (pec liguma 24m + bankas garantija 5% no liguma summas, kurai bij jabuut spekaa garantijas laiku).
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet