Atgriezties pie raksta

"Līkā tilta regatē 2018" piekto reizi uzvar "Dzelzs griezēji" Foto

"Līkā tilta regatē 2018" sestdien uzvarēja komanda "Dzelzs griezēji", otrajā vietā – Ogres novada Sporta centra Airēšanas nodaļa, trešajā vietā – "Džungļu parks". 

Uzvarētāji piekto gadu pēc kārtas ir "Dzelzs griezēji", kuriem jau labu laiku konkurenti nav atradušies. Komanda, līdztekus vēl lielākas meistarības kaldināšanai airēšanā, arī šogad domājusi par skatītājiem, izvēloties sev jaunus tērpus un izšķirošajos braucienos vēl pamanoties nokaitēt situāciju. 


"Pēc pirmā brauciena varbūt mēs devām vienam otram arī – tā teikt – iespēju, devām cerību, ka mēs esam arī sacīnāmi. Nāciet un cīnīties ar mums," tā par uzvaras gūšanas taktiku stāsta Hardijs un Matīss, tomēr neatklājot, vai iespējas došana tīšām vai netīšām notikusi.


"Dzelzs griezējiem" regate sniegusi ne tikai uzvaru, bet arī enerģiju, emocijas un ar draugiem kopā pavadītu laiku, uzturot sacensību garu. Ja airētāji gadu no gada ir vieni un tie paši, tad uz karoga turētājas vietu rīkots vai konkurss. Šogad karoga turētāja ir Ieva.


"Līkā tilta regate 2018'' ir pasākums, kurš jau tradicionāli atklāj ikgadējo tūrisma sezonu Ogres novadā, bet galvenā balva – AS "Tallink Latvija" sarūpētais kruīza ceļojums maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga 4 personām – ir gana vilinoša, lai regates dalībnieki censtos pie tās tikt, tāpēc censoņu netrūkst.


Velta Riekstiņa, Ogres novada Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja, jau pēc pasākuma, aicināta padalīties iespaidos, saka: "Laiks bija labs. Azarts bija. Komandas cīnījās sīvi! Pat sīvāk nekā visos citos gados, jo bija nopietni konkurenti pirmajai vietai. Vienu brīdi man jau šķita, ka Ogres novada Sporta centra Airēšanas nodaļa dabūs pirmo vietu, bet… Man patīk, ka komandas, kas ierodas, ir ļoti gatavojušās: tērpi, karogi. Ir prieks un gandarījums."


Marta Gavrilova uz "Līkā tilta regati" atnākusi kā līdzjutēja, atbalstīt komandu "Džungļu parks", kurā startē arī mazmeita un mazdēls. Re, atbalsts bijis vērā ņemams, jo sacensībās izcīnīta trešā vieta!


Šogad dalību regatē pieteica 12 komandas. Katrā no tām ir 3 dalībnieki: 2 airētāji un 1 karoga turētājs. Ja karogs un komandas tērpi jāgādā pašiem, tad laivas un visu laivošanai nepieciešamo inventāru, ieskaitot glābšanas vestes, nodrošina pasākuma organizatori – Ogres novada TIC.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41591

2018. gada 26. maijā, 23:04, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

:) • 2018. gada 30. maijā, 23:42
Pasākums bija izdevies! Ļoti labi organizēts! Interesantas jauniem skatītājiem, bet tiem, kas vēro jau vairākus gadus, vēl jo vairāk. Komandas gatavojušās! Pa velti varēja pāri upei trosē nobraukt, sup dēļus izmēģināt. Prieks, ka kaut kas tāds notiek Ogrē! Bet tiem, kas savu nicīgo viedokli veido pēc tā, ko atrod internetā, varbūt vajadzētu kaut vai piecelties un līdz spogulim aiziet uz sevi paskatīties. Varbūt asisnis galvā sāks rinķot un domas noskaidrosies.
Saule • 2018. gada 30. maijā, 00:31
Var jau arī neapmeklēt pasākumus ja tā nepatīk.Mana piparkūka gan bija ļoti garšīga.
apsis • 2018. gada 29. maijā, 10:22
Tik tiešām20-30 cilvēku ,baurošana skaļruņos pa pusi pilsētas.Sakaltušas piparkūkas un citi mēsli, saucās tūristu pievilināšana.Kur dabūt tik daudz garīgi atpalikušu tūristu ,kas skatītos to sūda pašslavināšanas šovu ar vieniem un tiem pašiem uzvarētājiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet