Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 29.maija numurā:

* Ķeguma novada svētkos saule rotājas un sapņi piepildās;
* Kultūras notikuma Baznīcu nakts norises vietas mūsu novados;
* Mūspuses ļaudīm veiksme "Superbingo" TV izlozē;

* Mediķiem brīvdienās darāmā netrūka
25.maijā neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki slimnīcā nogādājuši sirmgalvi, kas, krītot no velosipēda, guvusi kreisā atslēgas kaula lūzumu, bet kāds kungs, arī krītot no velosipēda, sastiepis kreisās kājas īkšķa saites. Savukārt pievakarē medicīniskā palīdzība sniegta sievietei, kurai konstatēta suņa kosta brūce kājā.


* Pēc 30 gadiem atkal tiekas akcijā "Viena diena Ogres novadā – 2018"
"Gāju uz tām pašām vietām, kuras biju apmeklējusi pirms 10 gadiem, un centos bildēt tos pašus cilvēkus. Tolaik biju nofotografējusi izlaiduma klases skolēnus un tagad, pēc desmit gadiem, sastapu vienu no šīm skolniecēm, kura tajā pašā skolā tagad strādā par skolotāju. Tas bija ļoti emocionāli," tā Dace Voitkeviča.


* Laipu pār Ogres upi uzstādīs šonedēļ
Kā ziņo Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" sabiedrisko attiecību speciāliste Ineta Saviča, laipas uzstādīšanas darbi tiek veikti ar ārpakalpojuma palīdzību. Ņemot vērā to, ka pērnā gada rudenī laipa tika pārrauta, šogad tai bija nepieciešami atjaunošanas darbi, ko veic tā pati firma, kas šo laipu uzstādīja. Uzņēmuma noslogotības dēļ darbi netika pabeigti plānotajā termiņā. Laipa tikšot uzstādīta šīs nedēļas laikā. 


* Deviņus gadus sena notikuma dēļ atvaļina no dienesta policijā
Savukārt J.Eglīts šobrīd spiests domāt, ka notiekošais ir Rododendra atriebība par to, ka policists viņam aizpagājušajā gadā noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu par huligānisku uzvedību Ogres rajona tiesā.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Tūrisma sezonu Ogrē atklāj ar kārtējo "Dzelzs griezēju" uzvaru;


* Aicina uz stāstu ciklu "Ogrēnieši ceļo": Vitimas upes noslēpumi
"Sibīrijas piezīmes. Vitimas upes noslēpumi' ir kaut kas pa vidu ceļojuma aprakstam un aizraujošam detektīvam. Lielisks pierādījums tam, ka arī modernajā laikmetā vēl iespējami īsti ceļojumi un patiesi piedzīvojumi, ka kaut kur pasaulē vēl ir atrodama neskarta, pat mežonīga daba. Ka joprojām sastopami dabiski, skaidri cilvēki, kuri saka to, ko domā," par ogrēnieša Aināra Kadiša grāmatu saka žurnālists, publicists Juris Lorencs.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41600

2018. gada 29. maijā, 00:34, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ha • 2018. gada 31. maijā, 19:00
Ja ņem vērā, ka ogrenets pēdējā laikā pavisam nav nekas interesants, tad avīzē vēl pa kādām lasamgabalam gādās. Žēl, ka ogrenets neizmanto iespēju parpublicet.
! • 2018. gada 29. maijā, 12:20
Gribētu paklausīties A.Kadiša ceļojumu pa Vitimas upi, bet šajā laikā man darbs... Ieteikums/lūgums - ieplānojiet vēl kādu reizi... Droši vien uz rudens pusi, jo tagad daudziem atvaļinājumi, izlaidumi utt.
kas tad tas??? • 2018. gada 29. maijā, 08:10
Tagad arī avīzē būs Širova slimnīcas klizmu ziņas? Kāds to lasa? Kas?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet