Atgriezties pie raksta

"Ogres Ķepas" plāno kaķu mītņu remontu Foto

Dzīvnieku skaits Ogres dzīvnieku patversmē "Ogres Ķepas" mainās vai katru dienu. Otrdien savus saimniekus vēlas satikt 13 suņi, 7 kaķi un 3 kaķēni.

Ogres dzīvnieku patversmes "'Ogres Ķepas" vadītāja Sabīne Baltkāje – Rihtere nupat kā atgriezusies no izsaukuma Ogres centrā, kur netālu no Brīvības ielas un Kalna prospekta krustojuma pie luksofora krūmājā, kur otrpus ielai ir Ogres Mūzikas skola, patversmes darbinieki savākuši beigtu pusauga stirnēnu. 


"Pilsētā jābūt kārtībai," pauž dzīvnieku patversmes vadītāja. "Ja mēs braucam garām un ieraugām, ka pilsētas centrā ir nobraukts kaķis vai ezis, mēs tos savācam. Ja mums zvana, mēs arī braucam un savācam. Ja neviens nezvana un mēs tur neesam braukuši garām, tad jau mēs nezinām. Mēs braucam uz izsaukumiem – ja zvana iedzīvotāji vai policija ziņo."


Apmeklētājus Ogres dzīvnieku patversmē "Ogres Ķepas" Indrānu ielā 9/11, Ogrē, apsveic suņu rejas. Draudus tajās nedzird, bet jāsaprot, ka esi pamanīts. 


Ja daļa suņu jau tikuši pie jauniem āra voljēriem – maksimālais suņu skaits, ko šobrīd var uzņemt "Ogres ķepas" ir 20, kaķu mītnes uz remontu un telpu paplašināšanu vēl gaida. Ar remontētājiem jānoslēdz līgums, un tad viņi varēs ķerties pie darba.


Dzīvnieku patversmes darbinieki saskārušies ar dažādu attieksmi pret dzīvniekiem. Kastē izmesti kucēni, kuriem tikko acis atvērušās, kuri neprot vēl paši ēst, pēc pāris dienām pār patversmes žogu pārmesta – laikam taču – arī viņu mamma… Galarezultātā – septiņi kucēni jau atraduši jaunas mājas. Viss it kā beidzies labi. 


Jautāta, kāda palīdzība šobrīd būtu noderīga patversmei "Ogres Ķepas", S.Baltkāje – Rihtere pateicas visiem, kuri līdzdarbojušies, ziedojot naudu, pārtiku vai kā citādi. 


Ja vēlaties palīdzēt, šobrīd noderīgas būs smiltis kaķu labierīcībām. 


Vairāk informācijas par dzīvniekiem, kuri gaida savus jaunos saimniekus, jāmeklē Ogres dzīvnieku patversmes "Ogres Ķepas" mājaslapā, bet vislabāk ir tikties aci pret aci.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41609

2018. gada 29. maijā, 15:56, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

x • 2018. gada 30. maijā, 13:13
kad sākāt izbraukt uz izsaukumiem ? cik esmu zvanījusi,jūs atsakaties braukt, jo nav transporta ??

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet