Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 1.jūnija numurā:

* "Vai, aizsargājot datus, nenolaupīsim atmiņas?" domājot par jauno datu aizsardzības regulu, izlaidumu un 1.septembri, jautā žurnāliste Dzintra Dzene.
* Ogres atskurbtuvi apmeklējis pirmais ķegumietis;
* Latvijas simtgadē Meņģelē neiztikt bez sporta!

* Intensīvās terapijas – reanimācijas nodaļa – vieta, kurā glābj dzīvības
Tieši šajā nodaļā, uz kuras durvīm uzraksts vēsta, ka nepiederošiem bez uzaicinājuma ieeja aizliegta, nereti notiek plašākai sabiedrībai neredzams darbs – cīņa par pacienta dzīvību. Nodaļā strādājošo lielākais prieks un gandarījums ir tad, ja viņi spējuši palīdzēt.


Jau gandrīz divdesmit gadus šo nodaļu vada daktere anesteziologs – reanimatologs Sigita Kalniņa. SIA "Ogres rajona slimnīca" faktiski ir viņas vienīgā darba vieta.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ugunsnelaime Birzgalē atstājusi bez mitekļa sievieti un viņas dēlu
Ģimene meklē arī pastāvīgu dzīvesvietu. Vislabākais variants būtu Lielvārdē, bet galvenais nosacījums tomēr ir, lai to ar laiku būtu iespējams iegādāties.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Kārtība, kādā Ogrē tiek aprēķināta maksa par silto ūdeni, drīzumā mainīsies
"Ir dzīvokļi, kuros neviens nedzīvo, ūdens patēriņš "0" ..."
"Ar 1.jūliju sistēma tiks mainīta. Karstā ūdens cirkulācijas maksu dala uz dzīvokļu skaitu, tur nav noteikta kvadrātmetru maksa. Visticamāk, ka pusi no karstā ūdens cirkulācijas maksas – 0,05 megavatstundas – maksās arī tie, kas atteikušies no karstā ūdens dzīvokļos. Šie zudumi attiecas uz visu māju."


* Daugavā iepretī J.Alunāna ielai, Ogrē, nav ieteicams peldēties;


* Kaibalā nolietoto riepu pārstrāde nenotiek
Pagājušās nedēļas nogalē Kaibalas ciema (Lielvārdes pagasts) iedzīvotāju vidū izcēlās zināma ažiotāža, kam par iemeslu bija pāris riepu krāvumi, kas tika parādījušies bijušā kolhoza "Lāčplēsis" graudu kaltes un kartupeļu pagraba "Čuibas" teritorijā. Kaibalieši uztraucās, ka varētu būt sākts realizēt vairākus gadus senais plāns par nolietoto autoriepu pārstrādi "Čuibās".


* Latvijā būs trīs jaunas atzīmējamās dienas;


* "Kaķis maisā" jeb pirkums "bez biznesa plāna"
Tikai kad nopircis un atbraucis uz Ogri apskatīt, ko iegādājies, atklājās, ka tā ir nedzīvojamā ēka (notekūdeņu sūknētava) un inženiertehniskie tīkli. Kādam nolūkam šo īpašumu pircis, Andris tiesai nevarēja paskaidrot, aizbildinādamies, ka neesot biznesa plānu speciālists.


* Vija Vētra Latvijā svinēs 75 skatuves un 95 dzīves gadus;


* "Topošo absolventu vizītkartē": Radošie ideju ģeneratori – Ķeipenes devītie
"Mazākajās klasītēs ļoti strīdējāmies, cits citu nesapratām, neatļāvām izteikt savu viedokli, idejas. Tagad esam kļuvuši draudzīgāki, sirsnīgāki. Mēs nekad neaizmirsīsim viens otru arī pēc 9.klases."


* "ELVI/Lielvārde" nosargā čempiones titulu;
* Tīnūžu kausu izcīna "Baiba/Ieva" un "RR";
* Ogres un Ķeguma senioriem 20 medaļas Ogres čempionātā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41629

2018. gada 1. jūnijā, 00:39, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

oo • 2018. gada 4. jūnijā, 11:47
Kam daudz grēku, tiem arī vajag datu aizsardzību, lai tiesu iestādes netiek klāt. Vienā dienā skaitās Jānis..., jau pēc laika - Mārtiņš un tad taču viss jānoslēpj...
Andris • 2018. gada 1. jūnijā, 16:36
Labāk būtu iekšpagalmus sataisījuši.
Elīna • 2018. gada 1. jūnijā, 11:07
Ar to datu aizsardzības regulu visi aptrakuši. Drīz jau no savas ēnas baidīsies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet