Atgriezties pie raksta

Ogresgalā svin pagasta svētkus Foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 2. jūnijā, Ogresgalā pirmo reizi norisinājās pagasta svētki "Vesela ģimene - drošs pamats veselai valstij", kuru rīkoja Ogresgala pagasta pārvalde sadarbībā ar veselības veicināšanas komandu "Oveselība".

Ogresgala pagastu divās daļās sadala Ogres upe. Pagasta svētki bija iespēja kopīgā pasākumā apvienot visus Ogresgala pagasta iedzīvotājus - gan ogresgaliešus, gan ciemupiešus, kuriem uz pasākuma norises vietu tika nodrošināts autobuss.


Rīts iesākās ar sportisku pasākumu Ogresgala stadionā visu paaudžu iedzīvotājiem ar dažādu fizisko sagatavotību. Sportoja bērni, vecāki un pat vecvecāki.


Dienas vidū Ogresgala Tradīciju parkā sākās radošas, veselīgas un izglītojošas darbnīcas un aktivitātes, kurā varēja piedalīties visa ģimene. Savu sniegumu rādīja arī Ogresgala pagasta kolektīvi. Savukārt skaistus rokdarbus un darinājumus varēja iegādāties amatnieku darbu izstādē.


Vakarā sākās aizraujošs un krāšņs deju grupas "Buras" koncerts Ogresgala Tradīciju parkā. Savukārt pēc tam visi lustējās zaļumballē kopā ar grupu "Easy Rider".


Ogresgala pagasta svētki rīkoti Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem" ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41646

2018. gada 4. jūnijā, 15:57, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

koks • 2018. gada 7. jūnijā, 21:34
A,kas ta vispār šitos svētkus taisīja? Kautkā haotiski
..... • 2018. gada 7. jūnijā, 12:27
Paldies par jaukiem svētkiem! Bija ļoti ,ļoti labi un "Buras " bija vienkārši super! Lai runātu,ko runādami,visiem labs nebūsi! Kautkas tāds Ogresgalā nekad nav bijis! Ticu,ka nākošgad būs vairāk cilvēku,tas bija tikai sākums! Lai veicas un liels paldies!
deguns • 2018. gada 6. jūnijā, 07:48
pilsētnieki dzer pienu un ēd sieru, ēd desas, bet govis un rukši aug laukos

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet