Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 5.jūnija numurā:

* Ikšķiles novads savus svētkus svinēs trīs dienas;
* "Latvijas Sirdsdziesma" pārceļas uz Lielvārdi;
* Jaunie ķeipenieši pie Plaužezera kopā ar copmaņu autoritātēm.

* Ogresgala pagasta svētkus aizvada ar sportiskām un radošām aktivitātēm
"Mūsu pagasts, kurā kopumā dzīvo aptuveni trīs ar pusi tūkstoši iedzīvotāju, ģeogrāfiski dalās divās daļās – Ogresgalā un Ciemupē. Ceru, ka svētki satuvinās abu pagasta daļu iedzīvotājus un, ja tradīcija būs dzīvotspējīga, nākamgad Ogresgala pagasta svētki varētu notikt Ciemupē, un ogresgalieši tad dotos viesos uz Ciemupi,' saka Ilze Čiščakova.


* Ar moto "Ogre elpo!" gatavojas pilsētas 90 gadu jubilejas svinībām
"Ogres novada pašvaldība, atbalstot vairāku deviņdesmitgadnieku tuvinieku ierosinājumu, vienā no Ogres pilsētas svētku dienām – 24. augustā – rīko pasākumu "Dzimuši vienā gadā ar Ogri" un aicina tajā piedalīties 1928.gadā dzimušos Ogres novada (gan pilsētas, gan pagastu) iedzīvotājus. Dalībai pasākumā var pieteikties (vai pieteikt) līdz 1.augustam Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā. Šobrīd jau ir pieteicies viens Ogres vienaudzis," informē Nikolajs Sapožņikovs.


* Pirkt vai nepirkt?
"Parunājos par šo arī ar pilsētas ielās satiktiem ogrēniešiem, kuru vairums tā arī teica, ka viņiem nav svarīgi, kas ir Ogres estrādes īpašnieks, viņi grib, lai tur notiek kvalitatīvi kultūras pasākumi, turklāt ne tikai pāris reizes gadā," tā Ritvars Raits.


* Ikšķiliete Iveta Caune – Rīgas gada sporta skolotājs
Ikšķiliete Iveta Caune šobrīd ir viena no labākajām savas vecuma grupas garo distanču skrējējām visā Latvijā. Interesanti, ka ar skriešanu tā nopietnāk viņa sākusi nodarboties tikai pēc otrā bērna piedzimšanas.


* Nekustamā īpašuma pārdošana un iedzīvotāju ienākuma nodoklis
Ir arī vairāki gadījumi, kad iedzīvotāju ienākuma nodoklis, pārdodot nekustamo īpašumu, nav jāmaksā.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Mājdzīvnieki jāsargā no karstuma stresa!
Ja vien ir iespējams, dzīvniekus peldiniet. Ja jūsu mājdzīvnieki (suņi, kaķi u.c.) tiek turēti mājoklī, mēģiniet ierīkot tiem guļvietu vēsākā telpā, piemēram, vannas istabā uz flīžu grīdas.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41656

2018. gada 5. jūnijā, 00:15, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>nebija vis • 2018. gada 5. jūnijā, 16:23
Bija no avīzes. Prieks, ka mums tagad aktīva pagasta vadība.
kāds lasa? • 2018. gada 5. jūnijā, 12:41
Ir vērts naudu tērēt?
nebija vis • 2018. gada 5. jūnijā, 10:50
Domāju, ka nebija vis. Domes lapā tikai pārstāstīta jau agrāk publicētā svētku programma + Supes foto, bet viņus var saprast, vasarā pasākumu daudz, darbinieku maz un nevar pabūt visur.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet