Atgriezties pie raksta

Uzlabos bērnu rotaļlaukumu Mālkalnes prospektā Foto

PA "Ogres namsaimnieks" darbinieki, apsekojot bērnu rotaļlaukumu Mālkalnes prospektā 7, Ogrē, konstatēja, ka tajā esošās konstrukcijas ir nedrošas un neatbilst lietošanas prasībām, informē PA "Ogres namsaimnieks" sabiedrisko attiecību speciāliste Ineta Saviča.

Tuvākajās dienās PA "Ogres namsaimnieks" uzsāks šī rotaļlaukuma uzlabošanas un rekonstrukcijas darbus – tiks mainīti rotaļu elementi un konstrukcijas, lai nodrošinātu laukumiņa apmeklētāju drošību.


PA "Ogres namsaimnieks" aicina iedzīvotājus rotaļlaukumu Mālkalnes prospektā neizmantot līdz brīdim, kamēr tas netiks uzlabots un pielāgots turpmākai lietošanai. 6.jūnijā rotaļlaukuma teritorija tika norobežota ar norobežojošām lentām, kā arī tika izvietotas norādes par laukumiņa konstrukciju neatbilstību lietošanai.


Lai palielinātu iespējas saturīgi pavadīt brīvo laiku, pašvaldība papildus šim laukumam ir ieplānojusi izveidot  vēl divus divu rotaļu laukumus Ogrē. Vienu no tiem (aptuveni 800 m2 platībā) paredzēts izveidot J. Čakstes prospektā 1, iepretim Ogres estrādei, realizējot projektu "Ogres parka labiekārtošana", savukārt otrs laukums taps, īstenojot projektu "Rotaļu laukuma un vingrošanas laukuma izveide Vidus prospektā 25" - aprīkots ar dažādām rotaļu ierīcēm, šūpolēm, slidkalniņiem, velo trenažieriem, vingrošanas stieņiem, soliņiem, apgaismojumu u.c.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41672

2018. gada 6. jūnijā, 18:01, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

! • 2018. gada 7. jūnijā, 17:39
Toties mums ir nevajadzīgas laipas uz nekurieni,kam mums kautkādi rotaļu laukumi!
Mammukam u.c. • 2018. gada 7. jūnijā, 17:26
Nē, nav gan daudzos pagalmos labāki laukumi, kā bija skvērā. Varbūt bija, kad tikko uzcēla, bet tagad nolietoti un salauzti. Un arī tos paši iedzīvotāji cēla. Par to, kas ir labs, var būt dažādas domas. Bet redzot Siguldu, Salaspili, Daugavpili, Kuldīgu, rodas jautājums, kāpēc tur var būt skaisti bērnu laukumi, bet mums viss labs, nekā nevajag. Un nebūs arī, ja jau viss tik labi.
:((( • 2018. gada 7. jūnijā, 17:19
Kā vispār var nonākt tik tālu, ka laukums ir bīstams? Tas bija salauzts un apķēpāts jau daudzus gadus. Kāpēc nelaboja uzreiz un pakāpeniski? Risinājums, lai pusaudži nelauž mazuļu laukumu, ir veidot vingrošanas vietas pusaudžiem. Nav jau brīnums, ja vienīgais laukums Ogrē un visi tur iet. Ne jau viseim Ogrē privātmājas. Nestāstiet, ka Ogrē kaut kādi īpaši mežoņi, bet citās pilsētās nē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet