Atgriezties pie raksta

Ķeipenes pagastā biedrība labiekārto nometņu un aktivitāšu vietu Foto

Biedrība "Lielais Kristaps" ir sekmīgi realizējusi LEADER projektu "Nometnes visiem", informē biedrības "Lielais Kristaps" valdes locekle ​Laura Ponomarenko.

Projekta mērķis bija izveidot jaunu nometņu vietu un aktivitāšu laukumu Ķeipenes novadā, piedāvājot kvalitatīvas, drošas, sportiskas un izglītojošas aktivitātes bērniem un jauniešiem ar uzsvaru uz bērniem un jauniešiem no sociālās atstumtības riska grupām.


Lai to paveiktu, projekta ietvaros tika iegādāts peintbola aprīkojums un uzstādītas koka konstrukcijas- āra nojume dalībniekiem, āra tualetes un atkritumu konteineri.


Projekta atklāšanā, kura norisinājās 1.jūnijā Ogres novada Ķeipenes pagasta Ķentēnos, piedalījās skolēni no Ķeipenes, Ogres un Madlienas skolām, kā arī pārstāvji no PPP Biedrības "Zied zeme".


Atklāšanas pasākumā bērniem bija iespēja izmēģināt jauniekārtoto peintbola laukumu un peintbola markerus, apgūt taktiskās iemaņas un prasmes sadarboties komandā. Bērniem piedāvātās aktivitātes izraisīja ļoti lielu interesi un visi izteica vēlmi arī turpmāk piedalīties biedrības organizētajos pasākumos.


Biedrība "Lielais Kristaps" negatavojas apstāties pie sasniegtā un turpinās piesaistīt finansējumu un labiekārtot nometņu vietu Ķeipenes novada Ķentēnos un organizēt nometnes un pasākumus bērniem un jauniešiem no apkārtējiem novadiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41675

2018. gada 7. jūnijā, 11:47, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet