Atgriezties pie raksta

Rotaļlaukumā uzstādītas jaunas brīdinājuma zīmes

Jau tika vēstīts, ka 6. jūnijā PA "Ogres namsaimnieks" darbinieki, apsekojot bērnu rotaļlaukumu Mālkalnes prospektā 7, Ogrē, konstatēja, ka tajā esošās konstrukcijas ir nedrošas un neatbilst lietošanas prasībām, informē PA "Ogres namsaimnieks" sabiedrisko attiecību speciāliste Ineta Saviča.

Laukuma teritorija tika norobežota ar lentām, kā arī tika izvietotas norādes par laukumā esošo konstrukciju neatbilstību lietošanai.


Šodien, 7. jūnijā, saņemot informāciju no iedzīvotājiem par to, ka brīdinājuma zīmes jau ir norautas, PA "Ogres namsaimnieks" darbinieki uzstādīja jaunas brīdinājuma zīmes, lai informētu iedzīvotājus par to, ka rotaļlaukumu apmeklēt šobrīd ir bīstami.


PA "Ogres namsaimnieks" atgādina, ka tuvākajās dienās rotaļlaukumā norisināsies uzlabošanas un rekonstrukcijas darbi – tiks mainīti rotaļu elementi un konstrukcijas, lai nodrošinātu laukumiņa apmeklētāju drošību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41678

2018. gada 7. jūnijā, 16:38, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

jo jo • 2018. gada 11. jūnijā, 17:38
pa ķobi sīkajām urlenēm, dižā nācija ibio..
.tāpēc ... • 2018. gada 11. jūnijā, 15:58
Kas tad viņus salauž ,ja berni paši ,.protams lielie BIFEĻI ,mazie to nevar izdarīt un mazajiem ir BĪSTAMI tur uzturēties.Neprot spēlēties ,tad priekš salaušanas kam vajag lieki izmest naudu .Nevajag arī ....
:( • 2018. gada 10. jūnijā, 23:37
Kāpēc Ogres bērniem nav skaisti, moderni rotaļu laukumi kā citās pilsētās? Ogrei bērnus nevajag? Vajag tikai tādus, kuriem vecāki dzīvo privātmājās? Šis laukums jau vairākus gadus bija salauzts un šausmīgs. Tagad nav arī tā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet