Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 12.jūnija numurā:

* 18 gadus veciem jauniešiem iespēja bez maksas ceļot pa ES;
* Ātrās zemeņu kūkas recepte;

* Ilgi sapņotā piepildījums Krapē
Un tad sekoja nākamais brīnums. 2016.gada Ziemassvētkos uz baznīcu ar kādreizējo torņa gaili rokās atnāca Klāvs Grasis. Savulaik, grāvī gulošu, to pacēlis un noglabājis viņa tēvs Tenis, vēlāk dēlam teikdams: "Kad viņi ar to torni gribēs ko darīt, tad tu aizej un atdod šo gaili!"


(..) Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis vērsa uzmanību uz to, ka pie Eiropas durvīm klauvē cita reliģija – islāms, Eiropā tiek celtas mošejas, un jautāja: "Vai tas mūs apdraud? Domāju, ka nē. Mūs daudz vairāk apdraud iekšējā neticība – Dievam, savam pagastam, saviem cilvēkiem, valstij. Tas mūs noved pie garīga bankrota. Šī uzceltā garīgā vertikāle noteikti stiprinās mūsu visu ticību – noticēt sev, saviem cilvēkiem, savam pagastam. Noticēt, ka katrs lauku pagasts un lauku skola pastāvēs. Padarītais darbs ir piemērs tam, ka mēs spējam koncentrēt spēkus, lai kaut ko nopostītu kopīgiem spēkiem atjaunotu."


* Ikšķiles novada svētki "LABS paSĀKUMS" nopelna titulu "IZCILI"!
Kā izrādījās, maestro Raimondam Paulam šī diena bija ļoti piepildīta. Pulksten 17 viņš ieradās ierakstu studijā, pēc tam piedalījās izrādē, kas notika Latvijas Nacionālajā teātrī, bet no turienes viņu baltā limuzīnā atvizināja tieši uz Ikšķiles estrādi, lai mākslinieks koncerta otrajā daļā varētu ieņemt savu vietu pie klavierēm. Koncerta apmeklētāji Raimondu Paulu sagaidīja, stāvot kājās un skaļi aplaudējot. Repertuārā bija tikai Maestro dziesmas, kas dažu labu pat iedrošināja celties kājās un dejot. Patīkami, ka abi Ikšķiles kolektīvi ar savu uzstāšanos šo koncertu padarīja tikai krāšņāku.


* Sīkpartiju briesmas
"Pundurbonapartiņi! Apvienojieties ar līdzīgiem, pievienojieties stiprākajiem, vai arī atlieciet startu uz nākamajām vēlēšanām! Citādi tie kumēdiņi, kuri ar jūsu līdzdalību kļūs iespējami Latvijas iekšpolitikā un ārpolitikā, smieklus vis neizraisīs," tā Jānis Arvīds Plaudis.


* Pēc gada Latvijā sāksies Čeku spēle
Čeku spēlei varēs reģistrēt čekus par Latvijā publiskajās tirdzniecības vietās iegādātām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem. Veiksmes rezultāta iespējas: vienreiz nedēļā desmit balvas – pa 200 eiro, reizi mēnesī viena balva – 3000 eiro.


* Mūspuses spēlmaņiem turpina veikties
Vairāk par jumpravietes un tomēnieša veiksmi – jaunajā "OVV"!


* Šogad viena no "skroderdienu' mājvietām būs Taurupē
Klātesošie izteica vienojošu domu – te gandrīz nekādu dekorāciju nevajag... Vecās, savu laiku nokalpojušās Taurupes estrādes nojumes vietā kopš pērnā gada rudens slejas jauna, arhitektoniski pievilcīga būve, kas teicami "iegulstas" apkārtējā ainavā un reljefā, mielojot latvisko mentalitāti. Pašreizējās estrādes siluets atgādina kādreiz Vidzemes pusē sastopamo riju, kas latviešu sētās bija ne tikai vieta, kur cilvēki sūri, smagi strādāja, bet arī dziedāja un radīja daudzas latviešu tautasdziesmas.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41702

2018. gada 12. jūnijā, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

aha • 2018. gada 14. jūnijā, 06:24
Vilks anketas no Čekas maisiem.
? • 2018. gada 12. jūnijā, 10:19
kas tā par čeku spēli?
Kaa parasti • 2018. gada 12. jūnijā, 09:31
Ieteicu mainīt nosaukumu uz vecām vestim.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet