Atgriezties pie raksta

Par PA "Ogres namsaimnieks" rēķiniem papīra formātā būs jāmaksā

Turpmāk par komunālo pakalpojumu rēķinu piegādi papīra formātā tiks piemēroti izdevumi par pasta pakalpojumiem, informē PA "Ogres namsaimnieks".

Tas nepieciešams, pamatojoties uz 2018. gada 25. maijā pieņemto Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi.


Izdevumi par pasta pakalpojumiem – maksa par aploksni 0,03 EUR + PVN un maksa par pastmarku 0,50 EUR.


PA "Ogres namsaimnieks" aicina iedzīvotājus izmantot iespēju komunālo pakalpojumu rēķinus saņemt elektroniski, kas ir bez maksas.


Lai saņemtu rēķinu bez maksas, jāsūta pieteikums uz info@ogresnamsaimnieks.lv par rēķina saņemšanu elektroniski, ar norādi "Rēķins e-pastā" un e-pastā jānorāda: klienta numurs, dzīvojamā adrese un e-pasta adresi uz kuru vēlas saņemt rēķinus (tās var būt arī divas)


PA "Ogres namsaimnieks" atgādina, ka ūdens skaitītāju rādījumus pastkastītēs var nodot līdz mēneša pēdējai dienai, bet mājaslapā reģistrētie lietotāji, skaitītāju rādījumus var nodot līdz mēneša 2. (otrajam) datumam - ieskaitot.  


Laika posmā no 03. – 10. datumam notiek informācijas apstrāde un ievadīšana grāmatvedības sistēmā. Tie iedzīvotāji, kuri nav reģistrējušies mājaslapā, skaitītāju rādījumus var nodot arī rakstot uz: skaititaji@ogresnamsaimnieks.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41705

2018. gada 12. jūnijā, 11:47, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ak Dievs • 2018. gada 15. jūnijā, 19:17
kāda tumsonība, dēļ norēķiniem uz papīra par papīru, tik daudz elektrobitus iztērējām
ir arī • 2018. gada 14. jūnijā, 22:19
cits gērbšanās stils, tas jau krokodilu variants no reinkarnācijām starp lielpilsētām
Ir arī • 2018. gada 14. jūnijā, 22:06
Iet prom no Namsaimnieka

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet