Atgriezties pie raksta

Ģimenes var pieteikties brīvbiļetēm uz Dziesmu un deju svētkiem

Ikviena ģimene, kurā ir pieci un vairāk bērnu, aicināta pieteikties brīvbiļetēm uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

Pieteikties savā pašvaldībā iespējams līdz 15. jūnijam. 


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Latvijas Goda ģimenes gada ietvaros ir iecerējusi ģimenēm, kurās aug vismaz pieci bērni, piešķirt brīvbiļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.


"Esam priecīgi, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Biļešu komisija atbalstīja "Latvijas Goda ģimenes gada" iniciatīvu un nolēma piešķirt daudzbērnu ģimenēm 2286 bezmaksas biļetes kopā uz pieciem pasākumiem," prieku par iespēju daudzbērnu ģimenēm Latvijas simtgades gadā sarūpēt tik skaistu pārsteigumu pauž Elīna Treija, pasākuma "Latvijas Goda ģimenes gads" vadības grupas vadītāja. "Liels paldies pašvaldībām par operatīvu sava novada daudzbērnu ģimeņu apzināšanu, īpaši uzsakot tās, kas palīdzēs ģimenēm ar nokļūšanu uz svētku pasākumiem. Ceram, ka šī iniciatīva lielajām ģimenēm ļaus justies novērtētām, ienesīs tajās svētku un piederības sajūtu, jo lielās ģimenes ir garants mūsu kultūras tradīciju nešanai nākotnē."


Šobrīd kopumā biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem vēlas saņemt 1972 personas – 997 personas ir no 5 bērnu ģimenēm un 975 personas no daudzbērnu ģimenēm, kurās ir 6 un vairāk bērnu. Biļešu skaits ir ierobežots, tādēļ biļetes prioritāri tiks piešķirtas ģimenēm, kurās ir seši un vairāk bērnu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41709

2018. gada 12. jūnijā, 18:55, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Bobis • 2018. gada 30. jūnijā, 17:51
Ta jau ir, Sergej - es arī laikam neietu stundām skatīties krievu tautas dejas un dziesmas. Lai gan es galīgi neuzskatu , ka tās ir "sūda". Katrai tautai savs ir dārgs.
Sergejs • 2018. gada 30. jūnijā, 14:21
Ka uz tam suda svetkiem vispar vel iet?Man piemaksatu es neietu
prioritāte • 2018. gada 12. jūnijā, 19:53
galarezultātā biļetes dabūs tikai tās ģimenes, kam desmit un vairāk bērnu... sākumā runa par 5 bērniem, beigās - jau par 6 un vairāk

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet