Atgriezties pie raksta

RPR Attīstības padomes sēdē Ogrē diskutēs par reģiona izaugsmi

15. jūnijā plkst. 10 Ogres novada Kultūras centrā notiks Rīgas plānošanas reģiona (RPR) Attīstības padomes sēde, kurā piedalīsies reģiona pašvaldību politiskā vadība, lai lemtu par nozīmīgiem jautājumiem reģionā, informē Rīgas plānošanas reģiona komunikācijas speciāliste Inese Ozoliņa.

Šoreiz sēde veltīta reģiona ekonomiskajai izaugsmei. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens pārrunās ar reģiona pārstāvjiem aktuālos jautājumus par reģiona lomu ekonomikā un tā attīstību nākotnē. Viena no tēmām būs par nākamo Eiropas Savienības fondu plānošanas periodu.


 Sēdē piedalīsies arī EPSON EGTC direktore Ilona Raugze, kas iepazīstinās ar sadarbības iespējām starptautiskos projektos. ESPON ir Eiropas teritoriālās sadarbības programma, kuras mērķis ir caur teritoriālo liecību izstrādi un izplatīšanu stiprināt ES Kohēzijas politikas un citu Eiropas Struktūrfondu līdzfinansētu, kā arī nacionālo un reģionālo sektorālo politiku efektivitāti visās 28 dalībvalstu, kā arī 4 partnervalstu – Islandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas un Šveices – teritorijās.


Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomi kopš pērnā gada rudens vada Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41722

2018. gada 14. jūnijā, 12:15, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet