Atgriezties pie raksta

« Plāno ieviest Ogres novada iedzīvotāja karti

2018. gada 14. jūnijā, 15:36, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

kija • 2018. gada 27. septembrī, 21:11
Jā, kartes bonusus ogrēnieši sāk izbaudīt. Baseina apmeklējumam BĒRNU VESELĪBAS grupai pacelta cena par ūdeni!!! Redz, ja pagājušajā gadā, kad bērns gāja peldēt uz veselības grupu nopirka biļeti par baseina izmantošanu un samaksāja trenerei, tad šogad par ūdeni jāpērk abonements par visu mēnesi, neatkarīgi, vai bērns iet uz baseinu vai nē, vai slims, vai slinks – maksā! Nu tak jaukāk, ka bērni sēž pie ierīcēm, apveļas kā mazi tusnīši…Super pašvaldība, kas reāli domā par bērniem. Ar nepacietību gaidām nākamās ogrēniešu bonusus!!!
Un? • 2018. gada 10. jūlijā, 13:02
Mudaks bez kartes tu esi.
Ogreinietis bez kartes • 2018. gada 10. jūlijā, 12:56
Vispirms kartes un tad tos maksas automatus uz sosejas. Caurbraucejiem, Ogreiniesiem bus bezmaksas caurbrauksana uzradot karti, bet wannabe Ogreiniesiem bus jamaksa ikdiena, vai ari vares nopirkt par 200eur karti... un Ogre pēc 5 gadiem būs kā kurortpilseta atkal! Es ari tikai par pilsetas attistibu!
>aha • 2018. gada 20. jūnijā, 10:42
varbūt asfalts un bruģis arī jāliek dzīvokļu īpašniekiem. Varbūt iedzīvotājiem jāiegādājas bezceļu auto, vai vienkārši jāmaina dzīvesvieta uz citu pilsētu.
aha • 2018. gada 19. jūnijā, 21:26
Pagalmi jāsakārto dzīvokļu īpašniekiem.
pasaku vīrs • 2018. gada 19. jūnijā, 21:20
Totāli stulba doma! Pat ja tā realizētos, miskastainās ielas nostāk no Brīvības ēstuvju promenādes tāpat neviens nesakārtos. Kauns un bezspēcība ik dienas laipot pa neiedomājami bedrainajām ielām, Mālkalnes prospekta pagalma takām Padomju prospekta formātā un vecumā, - un redzēt, kā citās pilsētās atrodas līdzekļi vismaz pieklājīgai sakopšanai. Cik jau dienas veči mokās ar asfaltu ap kultūras namu - pēc pāris dienām pielijušas bedrainas peļķes porainajā masā! Kas atbildēs, kad stacijas tuneļa koka lažas (trepes?) sabruks, savainojot cilvēkus - bet aiz sapelējušajām plēvēm "darba zonā" sen vairs neviens nerosās. Kur tad nu Ogre vienīgā tāda nabadzīte gadījusies, ka ar cepuri jāstāv? Bezdarbs? Paskatiet peronus no rītiem un vakaros! Un nelīdzēs nekādas viltības, kamēr nebūs Saimnieka! Galu galā - kuri tad ir tie, no kuriem Ogre jānosargā ar blefainu "karti"?? Vai tie, kas lēkšo uz vilcienu, lai pastrādātu Rīgā - vai tie otri, kas atbrauc, lai strādātu Ogrei vai novada jurisdikcijai piederīgas iestādes apmeklētu. Kurš tad no tiem nav SAVĒJAIS??????????? Jeb vai Helmanim ielās rādās turīgi un netīrīgi citplanētieši, kas apsēduši pilsētu un no kā derētu ko atprasīt???
Visatļautība • 2018. gada 18. jūnijā, 09:26
tad jau sanāk, ka bērnu vecākiem, kuri nav deklarēti Ogrē, bet apmeklē Ogres skolas arī vecākiem piespiedu kārtā būs jāiegādājas šīs kartes. Tika piesaukts Siguldas piemērs, tur visi esot apmierināti. bet Siguldas kartes lietošanas noteikumos ir teikts, ka bērniem līdz 18 gadu vecumam, kuri apmeklē Siguldas mācību iestādes, bet nav deklarēti novadā, šīs kartes izsniedz bez maksas, kā arī iedzīvotājiem, kuri novadā nav deklarēti, bet strādā. Bez tam, gada laikā par karti samaksāto drošības naudiņu, uzrādot čeku,var atgūt! Bet Ogre, protams, no visas salasa tikai to labāko, lai būtu treknāk ēduši. Kad Ogrē būs maksas iebraukšana, tikai pa maksu varēs tikt uz Ogres slimnīcu, pie ģimenes ārsta un kaut vai uz veikalu vai aptieku. Kā uzraugošā ministrija vispār pieļauj cilvēku dzīves apstākļu pasliktināšanos. Ogre - Kūrotpilsēta kā Jūrmala - jāsmejas, varbūt vispirms jāsakārto ielas, kas atrodas tālāk no domes ēkas un pa kurām vadība nestaigā (Meža pr, Parka iela, u.c.)
Nils • 2018. gada 17. jūnijā, 21:15
šo gan nesaprotu. kāda motivācija ir radīt šādu aksesuāru, kuram pielietojums ir tuvu nullei? šie izdevumi noderētu kādā jēdzīgākā štellē.
technikis • 2018. gada 17. jūnijā, 00:32
Tās bezkontakta kartes (arī pases ar čipu) lasāmas no attāluma un ar speciāliem lasītājiem iespējams organizēt masveida izsekošanu. Lai to novērstu šie dokumenti jānēsā metāla folijas vāciņos.
Vienkāršais • 2018. gada 17. jūnijā, 00:03
Interesanti tomēr, vai tiem, kam īpašumi Ogrē dabūs pirkt karti par 200 eurikiem, tie tak ar tomēr maksā nodokļus Ogres novada pašvaldībai.
Xxl • 2018. gada 16. jūnijā, 13:25
Kad ieviesīs šo karti es mājās vairs nenokārtošos, bet iešu uz jauno tualeti, jo mājās man jāmaksā par kanalizāciju, bet tur nebūs. Tāpat braukšu kaut vienu pieturu ar autobusu, lai gan to nedaru nekad, bet ja par brīvu, tad gan, jo autopārvadātājiem būs labums, varēs prasīt naudu domei utt.
Zuze • 2018. gada 16. jūnijā, 10:33
No kādiem līdzekļiem segs kultūras pasākumu atlaides un citas ? Neviens pasākuma rīkotājs neko par puscenu nesniedz. Sanāk mūsu kopējais budžets? Kā pēc man no saviem nodokļiem tas jāsedz?
Ogres tante • 2018. gada 16. jūnijā, 10:19
Vai tiesham nevar kartígi izlásit rakstu , já nesaprotiet tad jálasa dívreiz. tiem bus jamáksa kas nav Ogre deklareti (200 eur} un 2 eur kurie nepieder pie nosauktam kategorijam! Sigulda un daudzas cítas pilsétas jau sen ir ieviestas kartes un visi apmierináti. Bet músu pilseta já kas tad tulit Helmanis vainigs.
Ogres fizioģeogrāfiskā karte.... • 2018. gada 16. jūnijā, 08:05
....labāk skaisti sarullējamu atlantiņu metrs X metrs. Nieciņš bez reāla seguma ar krietniem pašvaldības izdevumiem. Vai šī ir pēdējā neatrisinātā problēma Ogres novadā??
yes • 2018. gada 16. jūnijā, 00:51
Atbalstu tualetes kartes ieviešanu Ogrē u.c. vietās, tostarp Rīgas centrālajā stacijā un Rīgas autoostā.
Agita • 2018. gada 15. jūnijā, 17:37
Atkal jāmaksā ! Kur gan bez tā.
? • 2018. gada 15. jūnijā, 15:08
Arprāts te grib ieviest maksas braukšanu te tagad karte kaut kāda mistiska par 2Eur varbūt vajag katram iedzīvotājam uzlikt par pien akumu maksāt par ūdeni,kā tagad Nansaimnieks kāš par ūdeni,kaut arī skaitītāji uzrāda citus daudzumus
Lara K. • 2018. gada 15. jūnijā, 15:04
Atbalstu ideju par Ogrēnieša karti, man patīk!
Lolo • 2018. gada 15. jūnijā, 15:00
Laiks pieķerties Ogres mafijai
ogreniete • 2018. gada 15. jūnijā, 13:02
Piekrītu par kartes ieviešanu!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet