Atgriezties pie raksta

Policija aicina daudzdzīvokļu namu iemītniekus paziņot par durvju kodu maiņu Video

Vasaras sezonā Ogrē dažādās vietās tiek remontēti daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmi, veikti uzlabošanas darbi, starp tiem arī kāpņu telpu durvju maiņa, kā rezultātā iedzīvotāji iegūst ne tikai jaunas kāpņutelpas ārdurvis, bet arī mūsdienīgu koda sistēmu.

Kādreiz vienas ciparu kombinācijas vietā, šobrīd jaunās sistēmas paredz katram dzīvoklim savu četru ciparu kombināciju, lai uzlabotu mājas iemītnieku drošību. Diemžēl līdz ar nevēlamām personām, kurām durvju kods nav zināms, iekļūšana ēkā ir apgrūtināta arī operatīvajiem dienestiem.


Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis norāda, ka atsevišķos izsaukumos kārtības sargi nereti palikuši aiz durvīm, cerot uz labu laimi iekļūt ēkā.


Pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" direktora p.i. Kaspars Grīnbergs gan piebilst, ka durvju kodu kombinācijas tiek nodotas vienotā sistēmā. Ogrē par to atbild aģentūras Remontu nodaļa. Tā nodod katras apsaimniekotās ēkas durvju kodus Klientu centru, kas savukārt par to informē tālāk operatīvos dienestus u.c.


Grīnbergs arī atzsīst, ka jaunajām sistēmām ir arī viens kopigs kods, kas paredzēts tieši dienestiem.


Savukārt tām mājām, kuras nav PA "Ogres namsaimnieks" pārziņā, individuāli jānoziņo operatīvajiem dienestiem savas kāpņutelpas kods vai arī jādodas uz PA "Ogres namsaimnieks" Klientu apkalpošanas centru.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41742

2018. gada 18. jūnijā, 11:54, Aktualitātes
Ogrenet, Ogres apriņķa ziņas

Jaunākie komentāri

nu ha ... • 2018. gada 19. jūnijā, 15:01
Prātu esi izkūkojis ,tad kam tie kodi vispār vajadzīgi ,ja uz durvīm uzrakstīt .Domā ko raksti vai kūkū jau tev....
Nu Ha • 2018. gada 18. jūnijā, 17:49
vajag uzrakstīt uz durvīm virs kodu atslēgas lai labi var saskatīt un viss!!!
kaimiņš • 2018. gada 18. jūnijā, 16:33
un savus bankas pinkodus arī neaizmirstiet paziņot

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet