Atgriezties pie raksta

Ielu remontam Ogrē izmanto šķembas un bitumena emulsiju

Līdztekus kapitālai ielu pārbūvei šobrīd Ogrē noris arī ielu asfaltbetona seguma labošana, likvidējot plaisas un bedrītes.

Ielu segums tiek labots, izmantojot dolomīta šķembas un karsto bitumenu. Pēc šādu remontdarbu veikšanas uz ielas paliek šķembas. Iedzīvotāji ir vērsušies pašvaldībā ar jautājumu par šādas metodes pielietošanu un par šķembām, kas paliek uz ielas. 


"Šādu metodi ielu seguma labošanā izmanto, lai gūtu maksimālu efektu. Ar dolomīta šķembām un bitumena emulsiju var efektīvi aizpildīt plaisas un 2–3cm dziļas bedrītes asfaltā. Dziļāku bedru un bedrīšu aizpildīšanai jāizmanto asfalbetons," skaidro pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ceļu un pilsētvides nodaļas vadītājs Pēteris Bužers.


Ceļu būves speciālists arī norāda, ka šķembām kādu laiku jāpaliek uz ielas seguma – kamēr nav pilnībā notikusi sasaiste ar bitumenu, pēc tam atlikušās šķembas tiek aizvāktas.


"Uz valsts ceļiem šķembas parasti aizvāc divu nedēļu laikā, pilsētās ielās šķembas cenšamies saslaucīt pēc iespējas ātrāk, garumā nevelkam – remontdarbu vietas tiek apsekotas un šķembas no ielas seguma novāktas," piebilst Bužers.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41764

2018. gada 20. jūnijā, 11:15, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Dmitrijs • 2018. gada 21. jūnijā, 19:06
Lietus šķembas nenoskalos.
Re • 2018. gada 21. jūnijā, 18:50
21 06 pl 17 lietus līst un laistāmā mašīna laista ielas Nu tie speciālisti ir galīgi sajukuši
Celinieks • 2018. gada 21. jūnijā, 18:26
Laba un parbaudita metode, a autovaditajiem jabrauc akurataak nav kur nesties un puteklus celt.. loti labs piemers strelnieku prospekts. atgrasties nv iespejams kur nu vel stradaat lien virsu un tehniku nelaiz garaam, a ko lai vel saka par remontejamiem celjiem , nesaas un sudzaas ka slikti....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet