Atgriezties pie raksta

Domes kāpņu pārbūvei rīkos atkārtotu iepirkumu

Jau vairākus gadus kāpnes pie Ogres novada pašvaldības ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, ir sliktā tehniskā stāvoklī. Kāpņu pārbūves darbu veikšanai šī gada budžetā ir ieplānots finansējums – 69 000 eiro.

Šī gada 31. maijā Ogres novada pašvaldība izsludināja iepirkumu "Domes kāpņu pārbūve, nodrošinot vides pieejamības prasības", līdz 11. jūnijam pretendenti varēja iesniegt savus piedāvājumus. Diemžēl Iepirkuma komisijai nācās šo iepirkumu atstāt bez rezultāta, lai veiktu izmaiņas pārbūves projekta tehniskajā specifikācija.


Potenciālajam būvdarbu veicējam domes kāpņu pārbūve jāveic saskaņā ar SIA "BT Projekts" izstrādāto būvprojektu un tam pievienoto būvprojekta specifikāciju.


Iepirkumā pieteicās tikai viens pretendents, kura piedāvājums divkārt pārsniedz pašvaldības budžetā atvēlēto finansējumu. "Šādas naudas mums budžetā nav, līdz ar to iepirkums paliek bez rezultāta. Bija plānots kāpņu pārbūvi pabeigt līdz Ogres pilsētas svētkiem, kas norisināsies 24. un 25. augustā, diemžēl šo labo ieceri īstenot nevaram," atzīst Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


"Būvnieki šobrīd ir deficīts, tas arī ir viens no iemesliem būvdarbu izmaksu sadārdzinājumam. Ir cilvēki, tostarp arī pa kādam domes deputātu vidū, kuri uzskata, ka pašvaldības objektos būvdarbus var veikt labāk un lētāk. Man ir lūgums šiem cilvēkiem: ja jums šādi būvnieki ir zināmi, mudiniet viņus piedalīties iepirkumā – tad jūsu vārdi pārvērtīsies par reāliem darbiem un ieguldījumu pašvaldības infrastruktūras sakārtošanā," sacīto papildina domes priekšsēdētājs.


Kāpnes pie domes ēkas nekalpo tikai apmeklētājiem vai pašvaldības darbiniekiem, lai no Brīvības ielas nokļūtu ēkā. Starp citu, šajā ēkā atrodas arī Dzimtsarakstu nodaļa, un kāpnes ir iecienīta vieta kāzu un citu ģimenes svinību iemūžināšanai. Pašlaik kāpnes ir vizuāli nepievilcīgas un, var teikt, svinību bildi krietni pabojā. Neskatoties uz pirmo iepirkumu, kas beidzies bez rezultāta, pašvaldība meklēs risinājumu šī objekta sakārtošanai un vides pieejamības nodrošināšanai pašvaldības pakalpojumu saņēmējiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41789

2018. gada 25. jūnijā, 17:25, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Juris • 2018. gada 30. jūnijā, 13:35
Galvenais ieteikums,lai izpildes termiņš būtu vismaz gads-nevar taču lauzt Ogres tradīcijas!!! HA-HA-HA!!!
>> Bleedis • 2018. gada 26. jūnijā, 16:36
Gints Sīviņš stingri apsolija ,ka stacijas kāpnes būs gatavas līdz ziemai. Tas ir manuprāt līdz decembrim ,škiet ziema sākas no 1.decembra. Gints vienmēr vārdu tur. Uz viņu var paļauties .
kas par? • 2018. gada 26. jūnijā, 14:18
bibliobusam, publiskai tualetei un autostāvvietai kopā 130 442 EUR, taču TIKAI kāpnēm 69k?? seriously?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet