Atgriezties pie raksta

Ogrē atļauj rīkot Plostnieku un zvejnieku svētkus

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 21.jūnijā tika izskatīts SIA "TicketPoint" valdes locekļa Nila Ketnera iesniegums par publiska pasākuma – Plostnieku un zvejnieku svētku rīkošanu Ogrē.

"Vēl pagājušā gadsimta 30. gados Ogre bijusi plostnieku un laivinieku apmešanās vieta. Plostnieku vairs nav, taču interese par abu upju – Ogres un Daugavas – ūdeņu bagātību gan ir. Makšķernieku netrūkst. Ņemot vērā pilsētas atrašanās vietu un ceļot godā norises tajā agrākos laikos, šogad tiek aizsākta jauna tradīcija un veidota jauna pieturvieta plostnieku un zvejnieku svētkiem – atzīmējot tos ar grandiozu koncertprogrammu Ogres estrādē un Ogres upes krastos, visas dienas garumā – līdz vakaram un vēl ilgāk –, ar dažādām aktivitātēm visai ģimenei uz ūdens un pie ūdens," pasākuma norises vietas un nosaukuma izvēli pamato tā rīkotāji.


Kā informē pašvaldības izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis, ir notikusi sanāksme – par transporta kustības organizēšanu pasākuma laikā, sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, atkritumu savākšanu un citiem aktuāliem jautājumiem saistībā ar šī pasākuma organizēšanu. Pirms lēmuma pieņemšanas domes priekšsēdētājs Egils Helmanis atgādināja pasākuma rīkotājiem par nepieciešamību ievērot mūzikas skaļumu estrādē, lai netraucētu iedzīvotāju naktsmieru. 


Pret pasākumu kopumā domei nav iebildumu – deputāti nolēma atļaut SIA "TicketPoint" rīkot Plostnieku un zvejnieku svētkus Ogres estrādē, uz gājēju tilta pār Ogres upi un Ogres upes krastos no 14. jūlija plkst.16 līdz 15. jūlija plkst. 05.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41792

2018. gada 25. jūnijā, 19:08, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Pensionars • 2018. gada 26. jūnijā, 11:52
ogres ve lir zivis???
Lai labs pasākums! • 2018. gada 25. jūnijā, 23:33
Lūdzu nevajag tik skaļu skaņu, kā iepriekšējā krievu koncertā. Tie, kas ir estrādē, tapat dzird. Kāpēc visai pilsētai vēl jāklausās?
Agris • 2018. gada 25. jūnijā, 21:58
Łoti Jauki :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet