Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.jūnija numurā:

* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;
* Ķeguma novada seniori piedalās LSVS 55.sporta spēļu atklāšanā;
* Interesanta recepte, ja pāri palicis svētku siers: Gaisīgais olu kultenis ar Jāņu sieru;

* Ceļš Aderkaši – Meņģele ieguvis jaunu segumu
Segumu, kas tika uzklāts līdzšinējam grants ceļam Aderkaši – Meņģele, par asfaltu gan nebūs pareizi saukt, jo tam ir pavisam citas sastāvdaļas un tehnoloģija. (..) Paredzēts, ka līdzīgi segumi tiks klāti arī uz citiem ceļiem, kas ved uz Ogres novada pagastu centriem, uz kuriem pagaidām var aizbraukt tikai pa grants segumu.


* 24.septembris šogad būs svētku diena
Jāatgādina, ka arī nākamajā mēnesī mums būs līdz šim vēl nebijusi brīvdiena – 9.jūlijs. No 30.jūnija līdz 8.jūlijam notiks XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Likuma "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām" 1.pants nosaka, ka diena pēc Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma ir brīvdiena.


* Slimnīcas kolektīvs pateicas Jānim Tropam par bagāto ārsta mūžu
Jautāts, kāpēc vispār izvēlējies medicīnas jomu un vai savu izvēli nekad nav nācies nožēlot, dakteris atceras, ka savulaik, vēl mācoties septiņgadīgajā skolā, notikušas Sarkanā krusta organizētās nodarbības pirmās palīdzības sniegšanā. 'Tieši šīs nodarbības radīja interesi par medicīnu. Tāpat gados esošo tuvinieku slimības un ciešanas attīstīja vēlmi palīdzēt,' atbild Jānis Trops.


* TLMS "Saivas" meistaru darbu izstāde – Dziesmusvētku ceļamaize
"Saivas" meistaru darbu izstāde ONKC Izstāžu zālē apskatāma līdz 26. jūlijam piektdienās, sestdienās un svētdienās no pulksten 11 līdz pulksten 18. Pārējā laikā, iepriekš sazinoties pa tālruni 26313588 (Santa).


* Gardi čipsi no ... kāpostiem: ieteic lielvārdiete Linda Zelmene;


* Lēdmanieši Līgo dienā iet no Rīgas uz Valmieru
Dzintars atklāja, ka nav plānojis tādā pasākumā piedalīties vēlreiz, jo šāda soļošana gar šosejas malu ir samērā garlaicīga, daudz interesantāk nūjot pa meža takām. Arī no drošības viedokļa jautājums nav tik viennozīmīgs, jo svētku dienā tomēr bija ievērojami lielāka satiksme.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41794

2018. gada 26. jūnijā, 00:58, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Meņģeles ceļš • 2018. gada 26. jūnijā, 11:05
Interesanti, kas tā par tehnoloģiju?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet