Atgriezties pie raksta

"Džungļu parks" dāvina bērniem bezmaksas apmeklējumu

18. jūlijā no plkst.14 līdz 20 Bērnu izklaides centrs "Džungļu parks" piedāvā bez maksas rotaļāties un atpūsties trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērniem vecumā līdz 12 gadiem.

Lai bez maksas apmeklētu "Džungļu parku", jāuzrāda maznodrošinātas vai trūcīgas ģimenes statusa izziņa un jāapmeklē centrs pilngadīgas personas pavadībā, kas parakstās par drošības noteikumu ievērošanu un bērnu uzraudzību. Individuāls apmeklējums iepriekš nav jāpiesaka, savukārt grupām lūgums pieteikties zvanot 20071677.


Šī sociālā kampaņa ir uzņēmuma vadības iniciatīva, kas tiek realizēta reizi ceturksnī. Šī būs jau trešā reize, kad izklaides centrs vērs durvis un laipni gaidīs mazāk nodrošināto ģimeņu bērnus, lai arī viņiem būtu iespēja socializēties, apmeklēt dažādas izklaides vietas un iegūt jaunus draugus.


Bērnu izklaides centra "Džungļu parks" valdes priekšēdētājs Jānis Pumpuriņš uzsver, ka tas ir mazākais, ko viņš, kā uzņēmējs, var darīt, lai bērniem, kuri varbūt finansiāli ir mazāk nodrošināti, šie daži eiro nebūtu šķērslis baudīt tādas pašas iespējas, kā citiem, lai viņi justos līdzvērtīgi saviem vienaudžiem.


"Džungļu parks” ir piemērots bērniem vecumā no 0-12 gadiem. Izklaides centrs izveidots 500m2 lielā platībā, piedāvājot 15 x 9 metru milzu šķēršļu labirintu 3 stāvos, 10 x 4,5 metru lielu piepūšamo šķēršļu joslu, 6 metru garus slidkalniņus, lielu bumbu baseinu, batutu un īpaši ierīkotu rotaļu laukumu pašiem mazākajiem centra apmeklētājiem, kuri vēl nav sasnieguši 3 gadu vecumu. Savukārt pieaugušie var iekārtoties speciāli veidotajā vecāku atpūtas stūrītī, iedzert kafiju vai uzspēlēt galda tenisu. 


Bērnu izklaides centrs "Džungļu parks" atrodas Ogrē, Mālkalnes prospektā 1, 3. stāvā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41802

2018. gada 26. jūnijā, 19:07, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

AVilks • 2018. gada 28. jūnijā, 10:44
Malači!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet