Atgriezties pie raksta

Slēgs deleģēšanas līgumu ar SIA "Ogres namsaimnieks"

28. jūnijā notika Ogres novada pašvaldības domes ārtārtas sēde, kurā tika izskatīti jautājumi par deleģēšanas līguma noslēgšanu ar sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA) "Ogres namsaimnieks" un par šī SIA pamatkapitāla palielināšanu.

SIA "Ogres namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs sēdē informēja deputātus, ka, pamatojoties uz 2018. gada 25. janvāra Ogres novada pašvaldības domes lēmumu par Ogres novada PA "Ogres namsaimnieks" reogranizāciju, ir sagatavots lēmums par deleģēšanas līguma noslēgšanu, nosakot pušu pienākumus un atbildību un savstarpējo norēķinu kārtību starp Ogres novada pašvaldību un SIA "Ogres namsaimnieks", kas pārņems daļu pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" funkciju. 


K.Grīnbergs skaidroja, ka šīs funkcijas ietver komunālo pakalpojumu sniegšanu, tai skaitā ēku pārvaldīšanu, atkritumu apsaimniekošanu, siltumenerģijas piegādi, sadali un tirdzniecību Ogrē un Ogresgala pagastā.


Izskatot jautājumu, deputāti pieņēma lēmumu noslēgt deleģēšanas līgumu ar SIA "Ogres namsaimnieks" uz 10 gadiem saskaņā ar Deleģēšanas līguma projektu, kas vēl ir jāsaskaņo ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.


Kā skaidroja K.Grīnbergs, otrs lēmums (par SIA "Ogres namsaimnieks" pamatkapitāla palielināšanu) izriet no deleģētajām funkcijām. "Ir veikts pamatlīdzekļu novērtējums, uzskaitīti pamatlīdzekļi, mazvērtīgais inventārs un naudas līdzekļi, kuri divās kārtās tiks ieguldīti jaunziveidotā SIA pamatkapitālā. Pie tiem pieder nekustamie īpašumi, kustamā manta, siltumtīkli, komunikācijas – visa veida pamatlīdzekļi, kas nodrošina delaģēto funkciju izpildi," skaidroja K.Grīnbergs.


Deputāti pieņēma lēmumu palielināt SIA "Ogres namsaimnieks" pamatkapitālu par EUR 2 705 200, palielinot Ogres novada pašvaldībai piederošo sabiedrības kapitāla daļu skaitu, kā arī ieguldīt šī SIA pamatkapitālā Ogres novada pašvaldībai piederošos nekustamos īpašumus, siltumtrases, kustamo mantu un naudas ieguldījumu 78 000 EUR, apmaksājot to līdz 2018.gada 31. jūlijam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41822

2018. gada 29. jūnijā, 13:18, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

OPA • 2018. gada 2. jūlijā, 19:10
gan pie vinjiem piekersies !
jā, jā • 2018. gada 2. jūlijā, 14:03
Gadatirgi gan jau. Kurš tad cits tur sakārto pirms un novāc pēc?
Anita • 2018. gada 2. jūlijā, 13:14
Ar kādu tirdzniecību namsaimnieks nodarbojas Ogresgalā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet