Atgriezties pie raksta

Ciemupē pārbūvēs grants ceļu; notiks iedzīvotāju sapulce

Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA "Projekts EAE" par būvprojekta izstrādi grants seguma ceļam Ogresgala pagastā, autoceļa V967 posmā "Kauliņi"-"Pīlādži" pārbūvei. 3. jūlijā notiks sapulce minētā ceļa posma pieguļošo zemes gabalu īpašniekiem, lai iepazīstinātu ar projekta risinājumiem.

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Ogres novada pašvaldību un SIA "Projekts EAE" tiek veikta būvprojekta izstrāde minētajam objektam. Šī projekta ietvaros paredzēts pastiprināt esošo ceļu konstrukciju, kā arī sakārtot autoceļa ūdens novades sistēmas (grāvjus, caurtekas).


Lai pieguļošo zemes gabalu īpašnieki tiktu informēti un varētu iepazīties ar projekta risinājumiem, šī gada 3.jūlijā plkst. 16 Ogresgala pagasta Ciemupē, Liepu gatvē 12, Ciemupes Tautas namā, tiek organizēta sapulce.


Sapulces mērķis – iepazīstināt iedzīvotājus ar būvprojekta plānoto risinājumu, uzklausīt un ņemt vērā iedzīvotāju viedokli un ieteikumus, apspriest esošo nobrauktuvju nepieciešamību, jaunu nobrauktuvju izbūvi, jaunu grāvju izbūvi, sāngrāvju padziļināšanu, tīrīšanu.


Par pārējo ceļu būvprojektu izstrādes gaitu un tikšanos ar pieguļošo zemes gabalu īpašniekiem, iedzīvotājiem tiks informēts atsevišķi.


Iepriekš Ogres novada pašvaldības dome 2016. gada 17.martā pieņēma lēmumu par dalību Lauku attīstības stratēģija 2014.-2020. gadam atbalsta pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos". Projekta I kārta tika īstenota 2017. gadā, pārbūvējot grants ceļu posmu "Gāršas"-"Stuģi" Ogresgala pagastā un B6 Meņģele-"Zvirgzdiņi" Meņģeles pagastā. 


Šobrīd ir uzsākta projekta II kārta, kas paredz tehniskās dokumentācijas izstrādi 4 ceļu posmiem - V967 posmā "Kauliņi"-"Pīlādži" pārbūvei, Suntažu pagasta autoceļa A1 pārbūve, Madlienas pagasta autoceļa A1 posmā "Aveni"-"Šušeni" pārbūve un Madlienas pagasta autoceļa A1 posmā no P32 līdz 0.666. km (iebrauktuve uz Madlienas vidusskolu) būvprojekts.


Pēc tehniskas dokumentācijas izstrādes un finansējuma apstiprināšanas Lauku atbalsta dienestā 2019. gadā tiks uzsākti projekta II kārtas darbi - iepriekš minēto ceļa posmu pārbūves darbi.


Projekta mērķis ir grants ceļu posmu Ogresgala, Suntažu un Madlienas pagastā pārbūve, veicinot pieejamību un mobilitāti, kā arī attīstot uzņēmējdarbībai nozīmīgu infrastruktūru. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41834

2018. gada 2. jūlijā, 09:41, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet