Atgriezties pie raksta

Demontēts pulkstenis Brīvības ielas skvērā

Šobrīd notiek Brīvības ielas skvēra pārbūve. Apsekojot skvēru, pašvaldības speciālisti veica labiekārtojuma objektu novērtējumu un secināja, ka vides objektam "Pilons – pulkstenis" ir radušies vairāki defekti un tas neatbilst jaunajam skvēra labiekārtojuma konceptam.

Šis vides objekts pilsētas skvērā tika uzstādīts 2003. gadā kā VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" dāvana (2012. gadā nodots pašvaldībai bezatlīdzības lietošanā uz 99 gadiem), atrodas publiskā vidē un kopš uzstādīšanas tam nebija veikts ne karkasa remonts, ne arī pulksteņa mehānisma pārbaude. Laika zobs šim objektam radījis arī vairākus defektus – korodējusi, salūzusi karkasa pamata metāla līste, nodrupis fasādes apšuvums, apsūbējis karkass, aizkvēpuši stikli, nosmērēta, bojāta fasāde.


Lai veiktu šī vides objekta atjaunošanu, tas tika nodots pašvaldības aģentūrai “Ogres namsaimnieks”. Pagaidām ir demontēta pulksteņa daļa, vēlāk tas tiks demontēts pilnībā. Objektu jaunā veidolā, kas vairāk atbildīs skvēra labiekārtojuma konceptam, plānots uzstādīt līdz Ogres pilsētas svētkiem - 24.augustam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41846

2018. gada 3. jūlijā, 11:53, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ogrēniete • 2018. gada 11. jūlijā, 13:26
Centra skvēriņš patiešām ir sabojāts,kantainā arka pilnīgi neiederīga un nevajadzīga.
aijai • 2018. gada 6. jūlijā, 16:30
Piekrītu. Ogres Ainavu arhitekte absolūti nekam nederīga.
caca • 2018. gada 6. jūlijā, 11:46
arhitekte kādam Domes kungam radiniece,kurai vispār nav nekada redzējuma un saprāta,vai arī piedalās naudas atmazgāšanā!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet