Atgriezties pie raksta

Madlienā uzbūvēta estrāde "Ozolzīle"

Estrādes "Ozolzīle" pārbūves darbi Madlienā tika uzsākti pagājušā gada oktobrī. Šī gada martā tika pabeigti būvniecības 1. kārtas darbi, jūnijā – 2. kārtas darbi.

Madlienas pagasta pārvalde iepirkuma rezultātā par estrādes pārbūves darbiem 2017. gada 19. septembrī parakstīja līgumu ar SIA "Ulre", paredzot, ka darbi tiks veikti divās kārtās. Pirmajā kārtā bija jāveic estrādes ēkas pārbūve, otrajā – estrādes skatuves daļas izbūve. Pirmās kārtas izmaksas - 59 424 eiro (bez PVN), otrās kārtas izmaksas – 19 131 eiro (bez PVN).


Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš informē, ka estrādes pirmās kārtas būvniecībai tika izlietoti no valsts budžeta programmas "Mērķdotācijas pašvaldību pasākumiem" pēc Latvijas Zaļās partijas pieprasījuma piešķirtie 50 000 eiro un atlikušais finansējums – Ogres novada pašvaldības budžeta līdzekļi.


Tā kā pašvaldības 2018. gada budžetā tika iekļauts finansējums estrādes pārbūves 2. kārtai, tad uzņēmums, pabeidzot darbus, kas iekļauti 1. kārtā, uzreiz arī uzsāka 2. kārtas būvniecības darbus.


Estrādes pārbūves projektu izstrādājis arhitekts ir Aigars Vilnītis.


O. Atslēdziņš informē, ka estrāde Madlienā celta 1965. gadā un šo gadu laikā bija nolietojusies - estrādes jumta konstrukcijas un estrādes grīda bija avārijas stāvoklī, apdares materiāli – nolietojušies, līdz ar ko estrāde bija kļuvusi vizuāli nepievilcīga.


"Līdz ar jaunās estrādes izbūvi madlienieši ir ieguvuši skaistu un estētiski pievilcīgu atpūtas vietu, kurā visiem kopā pulcēties, svinēt svētkus un ciemiņus uzņemt," ar prieku atzīst O.Atslēdziņš.


Pirmais pasākums jaunajā estrādē notiks 21. jūlijā, kad Madlienā tiks atzīmēta Madlienas diena. Svētki plkst.10 tiks atklāti pie Madlienas Kultūras nama, bet plkst.13.30 jaunajā estrādē būs iespēja noskatīties mūziklu "Ozolzīles stāsts" (autors Artūrs Mangulis). Vakarā, plkst.22, estrādē sāksies balle, kurā spēlēs grupa "Ilūzija".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41854

2018. gada 4. jūlijā, 14:29, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

??? • 2018. gada 4. jūlijā, 20:46
Klaustrofobija.
Ha • 2018. gada 4. jūlijā, 17:11
Tu taču esi pastulbs?
xxx • 2018. gada 4. jūlijā, 15:18
Cerams solus arī atjaunoja???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet