Atgriezties pie raksta

Ogres un apkārtējos novados varēs veikt mamogrāfijas izmeklējumus Foto

Akcijas "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!" ietvaros sievietes tiek aicinātas pārbaudīt krūšu veselību, informē akcijas reģionālā vēstnese Ingūna Bedikere.

Mobilais mamogrāfs savus pakalpojumus sniegs 23.jūlijā Lielvārdē, Raiņa ielā 5, no plkst 10 līdz 17 (būs iespēja veikt gan mamogrāfiju, gan ultrasonogrāfiju), 30 jūlijā Suntažos, 16.augustā Ķegumā, 12.septembrī Ikšķilē un Lēdmanē, 19.septembrī Ķeipenē, 27.septembrī Birzgalē.


"Akcijas mērķis ir savlaicīgi diagnosticēt ļaundabīgu veidojumu, ja tāds pastāv. Agrīnai krūts vēža diagnosticēšanai un ārstēšanai ir ļoti liela nozīme. Ja to diagnosticē I un II stadijā, un uzsāk ārstēšanu, ārstēšanas rezultāti ir ļoti labi. Ja ļaundabīgais audzējs tiek atklāts III stadijā, ārstēšana padodas daudz grūtāk, kā arī nereti samazinās dzīves ilgums. Kaut arī tad ir būtiski nodzīvot pēc iespējas labāk un ilgāk.  Tāpēc svarīgākais ir nebaidīties un neatlikt izmeklēšanu un ārstēšanu," sievietes aicina I.Bedikere.


Šogad akcijā īpašs aicinājums tiek veltīts vīriešiem, lai viņi iedrošinātu un atbalstītu savas sievietes ar devīzi:  "Ar rozā kaklasaiti atbalstam savas rozā lentītes".  


Lai veiktu krūšu izmeklēšanu, nepieciešams ģimenes ārsta norīkojums vai valsts apmaksātā aicinājuma vēstule, kā arī jāpiezvana uz mob. tālr. 25431313 un jāvienojas par vēlamo pārbaudes laiku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41870

2018. gada 6. jūlijā, 15:08, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Mammaii • 2018. gada 10. jūlijā, 19:17
tavus sisjus pSPAIDĪŠU PAR velti
Mamma • 2018. gada 10. jūlijā, 16:09
Kapēc nav cena cik maksās?
to ? • 2018. gada 8. jūlijā, 01:05
Tavus žultsbumbuļus

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet