Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13.jūlija numurā:

* Rotaļlaukums Mālkalnes prospektā atkal pieejams apmeklētājiem;
* Elektromobiļu ātrās uzlādes stacijas arī Ikšķilē un Tīnūžos;
* Četri Ogres NSC audzēkņi startē Eiropas čempionātā;

* Ogrē remontē ielas un izbūvē trotuārus
Pagājušajā nedēļā tika uzsākta un šonedēļ turpinās asfalta seguma maiņa Norupes ielā. Šajā ielā jauns ceļa segums bija uzklāts vienā posmā virzienā no Brīvības ielas, bet šobrīd tas pats ir arī posmā no Turkalnes ielas, tā ka visa brauktuve ir atjaunota. Strādnieki šobrīd veic ielas brauktuves sakārtošanas darbus.


* Dziesmu svētku gājienā saskaita 36 pašas darinātus karogus
Gājienā rembatiete Sandra Petroviča visvairāk savus izšūtos karogus saskaitījusi Vidzemes novadam – veselus septiņus, vairāki bijuši Rīgai, četri – Latgalei, vēl četri – ārzemju latviešu kolektīviem.


* Dziesmu svētkiem veltītas Latvijas simtgades pastmarkas;


* Par runāšanu pa tālruni, vadot auto, sodīs bargāk
Par nepiesprādzēšanos ar drošības jostu, kā arī par tāda pasažiera vešanu, kurš nav piesprādzējies, līdz šim varēja izteikt brīdinājumu vai piemērot naudas sodu 30 eiro apmērā, bet turpmāk par šādu pārkāpumu joprojām varēs izteikt brīdinājumu, vai arī piemērot naudas sodu 30 līdz 70 eiro apmērā. Tāds pats sods paredzēts motociklu, triciklu, kvadriciklu un mopēdu vadītājiem par aizsargķiveres nelietošanu vai pasažiera pārvadāšanu bez aizsargķiveres.


* Ciemos pie mums: Valda Podkalne un Haralds Jegodzienskis: "Māksla – tas ir mūsu dzīvesveids"
Abu mākslinieku dzīves ceļš krustojās un cieši savijās kopā 1995.gadā, kad Valda bija uzaicināta piedalīties mākslas simpozijā Vācijā. "Varētu teikt, ka tā ir simpozija mīlestība. Haralds pārcēlās uz Latviju un kopš 2007.gada dzīvojam Turkalnē, kur kopā ar meitas ģimeni atjaunojam kādreizējo Turkalnes skolu," stāsta Valda.


* Manīts Latvijas dabai bīstams bruņurupucis
Sarkanausu bruņurupuči ir plēsēji, kas pārtiek no ūdens iemītniekiem (zivtiņām, kukaiņiem, kāpuriem) – no visādu veidu "gaļas". Šie dzīvnieki regulāri izmedī ūdenstilpnes, kurās uzturas, iztukšojot tās. Turklāt dzīvnieka iekšējo un ārējo parazītu ietekme uz vidi neesot paredzama, M.Lielkalns brīdina un mudina šādus dzīvniekus nogādāt Rīgas zoodārzā vai Latgales zoodārzā Daugavpilī.


* Cittautieša skatījums uz mums, latviešiem
* Jūs katru gadu rudenī ejat sēņot. Jums ir vairākas sēņu rokasgrāmatas, grozs, īpašs nazītis, meža zābaki un veca jaka ar milzīgām kabatām, kas smaržo pēc meža. Ar to jūs izbrīnāt visu Eiropu, jo viņi taču domā, ka sēnes aug tikai plantācijās.
* Jūs katru gadu ejat mežā ogot un vārāt melleņu ievārījumu. Arī ar to jūs šokējat Eiropu.
* Bez rudzu maizes ar ķimenēm jums sākas lomkas.


Vēl daudz citu vērojumu – jaunajā "OVV"!


* Pēc pirmā apļa vadībā Ogresgala "OCSK";
* Ķeguma čempionātā pludmales volejbolā aizvadīti trīs posmi.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41890

2018. gada 13. jūlijā, 00:09, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Davila • 2018. gada 15. jūlijā, 13:33
Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam personas aizdevumiem ar 2% procentu likmi. Mēs jums var sniegt aizdevumus, lai iegādātos traktoru vai zemes, lai jūs varētu darīt lauksaimniecībā vai citas lietas, ko jūs vēlaties darīt. Sazinieties ar mums tieši pa pastu: sduplens@gmail.com Ar laba vēlējumiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet