Atgriezties pie raksta

Ogrē turpinās būvdarbi pašvaldības infrastruktūras objektos Foto

Ceturtdien notika Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdes, kuru informatīvajā daļā pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informēja deputātus par būvdarbu norisi Ogrē.

Būvdarbi rit pilnā sparā, turpinās un nobeigumam tuvojas pagājušajā gadā iesākto projektu realizācija, t.sk. darbi Ogres 1.vidusskolā.


Spraigi rit darbi skvērā Brīvības ielā pilsētas centrā – tur notiek bruģēšana un saimniecības ēkas, kurā atradīsies arī sabiedriskā tualete, būvniecība. Ēkā "Pie zelta liepas" šobrīd būvdarbi noris 1. stāvā, kur tiek iekārtotas telpas Ogres novada Tūrisma informācijas centram.


Kā zināms, vēl turpinās arī Ogres novada Kultūras centra lielo kāpņu pārbūves darbi un lifta izbūves darbi gājēju tunelī Brīvības ielā.


"Praktiski ir pabeigti autoceļa A6 Rīga – Daugavpils seguma atjaunošana posmā no Doles ielas līdz Austrumu ielai, tuvākajā laikā sāks darboties luksofors šī autoceļa savienojumā ar Austrumu ielu un Karjera ielu. Šobrīd tiek veikta jaunizbūvētā luksofora sinhronizācija," informē P. Špakovskis.


Runājot par Jāņa Čakstes prospektu, P. Špakovskis informē, ka šajā objektā darbi rit saskaņā ar grafiku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41892

13. jūlijā, 00:16, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

komersants • 15. jūlijā, 15:03
nez uz sabiedriskās tualetes atklāšanu būs tik pat lielas rindas kā uz mālkalnes juma atklāšanu 98.gadā ?
Slimniekam • 15. jūlijā, 11:56
Vis ir atkarīgs no līguma cik ilgā laikā ir jāpabeidz darbi. Līgums ir saistoš abām pusēm. Šoreiz līguma termiņa beigas ir 2019 gada augusts. Neviens neskrien un neceļ paniku ja darbi iet pēc grafika ? Tikai slimnieki tā var uzvesties kas skrien izstabā remonta vidū un bļaustās.
to Slimniekiem 10:05 • 15. jūlijā, 11:02
Ja Tevis paša apmaksātā celtnieku brigāde izārdītu Tavu vienīgo istabu un ar to arī viss beigtos, objektā tikai retumis parādītos tikai viens cilvēks no brigādes, plusā brigāde iesniegtu papildus tāmi par kaut kādiem būtiskiem papildus izdevumiem, kuri jāapmaksā, pretējā gadījumā par izremontētu istabu vari aizmirst, cik ilgi iecietīgs un saprotošs butu Tu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet