Atgriezties pie raksta

Labiekārtos rekonstruēto Ogres 1. vidusskolas stadionu

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 19. jūlijā, izskatot iesniegumus un tiem pievienotās tāmes un skaidrojumus par finansējuma nepieciešamību, pieņemts lēmums par finansējuma piešķiršanu no pašvaldības budžeta izdevumiem neparedzētiem gadījumiem.

Ogres 1. vidusskolai papildus nepieciešami 24 070 eiro, lai novērstu nedrošos apstākļus basketbola treniņu un spēļu laikā, kā arī radītu drošu vidi stadiona apmeklētājiem. Finansējums tiks izlietots papildu aizsargmargu ierīkošanai ap basketbola laukumu, nogāzēm pie skatītāju tribīnēm un skolas III korpusa.


Papildu finansējums 13 145 eiro apmērā nepieciešams Ogres novada Sporta centram, lai segtu faktiskos izdevumus, kas radušies, veicot stadiona skrejceļu virskārtas atjaunošanas un remonta darbus, jo reālā skrejceļu platība ir par 1295 m2 lielāka, nekā norādīts projektā. 

Papildu finansējums vajadzīgs arī Suntažu vidusskolai, lai iekārtotu un atbilstoši aprīkotu telpas pirmsskolas izglītības grupai šīs skolas Lauberes filiālē. Šobrīd Lauberes filiāles pirmsskolas izglītības grupu "Zīļuks" apmeklē 15 bērni, bet ar 1. septembri grupā būs 32 bērni. Telpu remontam un labiekārtošanai nepieciešamo materiālu, kā arī inventāra un mēbeļu iegādei dome nolēma piešķirt 8008 eiro. 


Pašvaldība ir saņēmusi biedrības "4. maija Deklarācijas klubs" vēstuli ar informāciju par konferences "Latvijas Tautas fronte par neatkarīgu un demokrātisku Latviju. LTF 30", ka notiks 8. oktobrī Rīgā, Dailes teātrī. Biedrība ir vērsusies visās pašvaldībās ar lūgumu sniegt finansiālu atbalstu konferences organizatorisko izdevumu segšanai. Atbalstot šo lūgumu, dome nolēma piešķirt 150 eiro. Konferencē piedalīsies arī pārstāvji no Ogres novada.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41933

2018. gada 20. jūlijā, 10:37, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jenoti • 2018. gada 29. jūlijā, 08:41
Kad bus skeitparks ogre ?!
est escho • 2018. gada 22. jūlijā, 18:28
prokat, kagdi ti edosh vmagazok ili na rabotu, tolkom neznaes zarabataveosh, stobi pakupat ili vremenno izpolzovat
Agita • 2018. gada 22. jūlijā, 10:54
Pielec,neko jau otkats... runā normāli !

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet