Atgriezties pie raksta

Ogrē atjaunos un labiekārtos Karavīru Brāļu kapus

23. jūlijā sākušies Karavīru Brāļu kapu Turkalnes ielā, Ogrē, atjaunošanas un labiekārtošanas darbi.

Ogres novada pašvaldība 2018. gada 22.janvārī saņēmusi Brāļu kapu komitejas vēstuli, kurā tika informēta par Krievijas federācijas vēstniecības ieceri Krievijas (padomju) armijas karavīru Brāļu kapus iekļaut 2018. gada remonta un rekonstrukcijas darbu plānā, un lūgumu izvērtēt šo apbedījumu pašreizējo tehnisko stāvokli, nepieciešamos remonta un rekonstrukcijas darbu veidus un aktualitāti.


Karavīru Brāļu kapu atjaunošanas un teritorijas labiekārtošanas darbus veiks SIA "SZMA R", darbu pasūtītājs ir Krievijas Federācijas vēstniecība. SIA "SZMA R" projektu vadītājs Pāvels Maļcevs informē, ka pirmdien tiks uzsākta veco plākšņu demontāža, lai uzsāktu to restaurāciju. Darbus plānots pabeigt septembra vidū.


Pašvaldībai vienojoties ar Brāļu kapu komiteju, projekta ietvaros tiks veikts pieminekļa remonts, 132 memoriālo plākšņu slīpēšana, gravēšana, to pamatņu attīrīšana, betona pamatnes joslas izgatavošana, papildu memoriālo plākšņu izgatavošana, gājēju zonas seguma nomaiņa, norāžu zīmju izvietošana un teritorijas labiekārtošana, atjaunots ieejas zonā esošās betona vāzes krāsojums, notīrītas atbalsta sienas no organiskā apauguma vai veikta izdrupušo zonu atjaunošana, uzstādīti parka soliņi un atkritumu urnas, nomainītas ietvju betona apmales, veikta koku, apstādījumu kopšana, celmu frēzēšana.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41946

2018. gada 23. jūlijā, 16:21, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

prieks cccp • 2018. gada 24. jūlijā, 15:12
labuks vini maksa,bet tu darisi.
CCCP • 2018. gada 24. jūlijā, 08:40
Lai rusi brauc un kārto savus kapus!
• 2018. gada 23. jūlijā, 19:18
Kad tiks labiekārtoti māsu kapi?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet