Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 24.jūlija numurā:

* Suntažu pagasta svētki – 795.gadskārta!
* Ķeguma kapu jaunās teritorijas labiekārtošanas projekta apspriešana;
* Recepte: Tomāti… noslēpumainajā marinādē;

* Lielvārdieši piedalās unikālā plostu ekspedīcijā
23.jūlijā sākas Latvijā vēl nepieredzēta Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija. Tās dalībnieki, starp kuriem lielākā daļa ir Lielvārdes novada iedzīvotāji, plāno divu nedēļu laikā ar plostiem aizkuģot no Daugavas augšteces Piedrujas pagastā līdz pat Mangaļsalas bākai Rīgā, kopumā veicot 352 kilometrus.


Kā telefonsarunā pastāstīja lielvārdietis Normunds Raubiška, daļa brīvprātīgo palīgu ekspedīcijas gaitā mainīsies, bet kopumā viņu būs gandrīz divi desmiti. Kopā ar Normundu tālo ceļu uzsāk Dzintars Virsis, Madara Raubiška, Ivars Dubra, Elīna Lapiņa, Kristaps Ašmanis, Māris Bļodons, Māris Cīrulis, Linda Cīrule un citi. Lielvārdes novadu plostu ekspedīcija sasniegs augusta pirmajās dienās.


* Gadskārtējā Madlienas diena visām paaudzēm;
* Ogrē medicīnas māsas profesijā pieteikušies 36 pretendenti;


* "Lielvārdes zives" vietā – alternatīvas sacensības
Lēdmanietis Valters Gulbis, kurš, starp citu, 2015.gadā kļuva par sacensību "Lielvārdes zive" uzvarētāju, aicina visus makšķerēšanas entuziastus, kā arī tos, kuri vēlas pavadīt laiku pie Daugavas un noķert kādu zivi, 28.jūlijā pulksten 5.30 pulcēties stāvlaukumā pie A.Pumpura Lielvārdes muzeja uz kopēju makšķerēšanas pasēdēšanu ar sacensību piegaršu. Valters atzīst, ka organizēt oficiālas sacensības viņam nav tiesību, bet viņš drīkst saaicināt makšķerēšanas entuziastus. Lēdmanieša mērķis ir saaicināt makšķerniekus un noorganizēt pasākumu, lai atbildīgās personas redz, ka sacensības tomēr ir svarīga novada svētku sastāvdaļa. Valters cer, ka veiksmes gadījumā "Lielvārdes zive" nākamajā gadā būs atkal svētku programmā.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Domāju tā: Jārēķinās arī ar "mamutiem"
"Nesen no Ikšķiles ūdens sporta centra atkal notika peldējums pāri Daugavai – tiešām lielisks pasākums, kurā piedalos arī es. Rakstu, jo ir daži jautājumi, kurus turpmāk vajadzētu risināt," tā savu vēstuli redakcijai iesāk Vasīlijs Kudiķis.


* Ilze Aulmane uzrunā ar vienkāršību, radot gaišuma sajūtu;


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41948

2018. gada 24. jūlijā, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vilhelmīne • 2018. gada 24. jūlijā, 12:48
Vai ta Ķegumā pēc Džagulēna ierāpšanās domes priekšnieka krēslā nekas vairs jauns nenotiek, ka "Ogres Vēstis Visiem" itin neko neraksta?
Janka • 2018. gada 24. jūlijā, 09:42
Malacis, Valter! Vajag "Lielv'ardes zivi"! Ko t'as mamzeles zina?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet