Atgriezties pie raksta

Ogrē gatavojas ēku siltināšanai un siltumtīklu rekonstrukcijai

Ir izsludināti iepirkumi par divu daudzdzīvokļu namu Loka ielā 2 un Loka ielā 4, Ogrē, Ogres nov., siltināšanu, informē pašvaldības SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs.

Plānots, ka būvnieks un cena būs zināmi 8.augustā. Augustā iecerēts nokārtot arī visas, ar kreditēšanu, saistītās formalitātes. Nepieciešama arī iedzīvotāju piekrišana. "Ja darbus varēsim iesākt augusta beigās, tad ēkas siltināsim jau šogad, bet, ja darbu uzsākšana nebūs iespējama ātrāk par septembra vidu, tad tos sāksim nākamgad. Kā redzam Mālkalnes prospekta 30, Ogre, gadījumā, tad lai nosiltinātu mājas fasādi, nepieciešami nepilni divi mēneši. Vēlams, lai ēku siltināšanas darbus varam noslēgt oktobra mēnesī," skaidro K.Grīnbergs.


Noslēdzies konkurss par siltumapgādes tīklu rekonstrukciju Ogrē. Pirmo siltumapgādes tīklu rekonstrukciju iecerēts sākt jau šogad, bet kopumā paredzēta siltumtīklu rekonstrukcija gandrīz 8 kilometru garumā. Darbu kopējās izmaksas ir apmēram trīs miljoni eiro, no kuriem 40% finansē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41965

2018. gada 26. jūlijā, 09:04, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

lala • 2018. gada 28. jūlijā, 07:55
vai labāk nebūtu padomājuši par kondicionieru iebūvi mājā?
Kukai • 2018. gada 27. jūlijā, 22:02
Neaizvietojamu personu nav......
>> kuka • 2018. gada 27. jūlijā, 09:45
..nacionaļus nevar nogāst .Helmim milzīgs atbalsts . NA būs pie varas ilgi ilgi.Laukos Helmim atbalsts kā padomju laikos 99 % . Tie daži neapmierinātie Ogrē nav spēks , Prognoze ...pie varas būs 15 -20gadus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet