Atgriezties pie raksta

A.Purviņa: "Līdz Ogres pilsētas svētkiem ONKC kāpnes būs gatavas" Foto

Portāla "OgreNet.lv" lasītāji jautā, vai Ogres pilsētas svētkos, kas plānoti augusta nogalē, notiks Ogres novada Kultūras centra laukumā paredzētie pasākumi, jo kāpnes vēl ir būvniecības procesā.

ONKC direktorē Antra Purviņa informē, ka būvniecības darbi rit pēc noteiktā grafika un līdz Ogres pilsētas svētkiem kāpnes būs nodotas ekspluatācijā. Plānotie pasākumi norisināsies arī Vasaras dārzā, kas arī būs pabeigts līdz pilsētas svētkiem.


23. augustā plkst.20 ONKC laukumā notiks Ogres pilsētas deviņdesmitgadei veltīts koncerts, kura moto ir "Zvaigžņu lietus Ogrē". Zvaigznes šajā gadījumā ir ogrēnieši – mūziķi, kuri šogad nominēti Lielajai Mūzikas balvai, un tie ir  orķestra diriģenti Atvars Lakstīgala un Valdis Butāns un ģitārists Matīss Čudars. Šajā koncertā skanēs Skota Makalistera koncertsimfonija "Merkūrijs uz Mēness" orķestra "Rīga" izpildījumā.


ONKC direktore arī informē, ka 23. augusta vakarā Vasaras dārzā Suntažu observatorijas uzstādītajā teleskopā interesenti varēs vērot zvaigžņu lietu debesīs.


Ogres pilsētas svētku pasākumi ONKC laukumā norisināsies arī 24.augustā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41977

2018. gada 28. jūlijā, 21:37, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet