Atgriezties pie raksta

Izstrādā SIA "Ogres Namsaimnieks" maksas pakalpojumu cenrādi

Noslēdzoties pašvaldības aģentūras reorganizācijai, no 1.jūlija darbu sākusi pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ogres Namsaimnieks", informē tās vadītājs, valdes loceklis Kaspars Grīnbergs.

No aptuveni 33 miljoniem PS "Ogres namsaimnieks" aktīvu, SIA "Ogres Namsaimnieks" pārņēmusi apmēram pusi - katlumājas, siltumtīklus un citus nekustamos īpašumus, ar kuru palīdzību tiek nodrošināti ēku apsaimniekošanas pakalpojumi.


Jaunā SIA "Ogres Namsaimnieks" darbojas divās nozarēs – daudzdzīvokļu dzīvojamo namu apsaimniekošana un pārvaldīšana, un pilsētas centralizētās siltumapgādes nodrošināšana – siltumenerģijas ražošana, piegāde, sadale un tirdzniecība.


Savukārt pašvaldības aģentūras pārziņā palicis darbs ar pašvaldības dzīvokļiem un pilsētas ūdenssaimniecība –  ārējie ūdensapgādes tīkli. Tajos pēdējo astoņu gadu laikā veiktas ārkārtīgi lielas investīcijas.


Lai arī SIA "Ogres Namsaimnieks" pārņēmusi tikai divas nozares, tās sevī ietver ārkārtīgi plašu pakalpojumu spektru.


"Mēs turpmāk būsim daudz pretimnākošāki iedzīvotājiem tādā ziņā, ka mums būs savi, tarificēti pakalpojumi," skaidro Kaspars Grīnbergs. "Varēsim sniegt, piemēram, santehniķu vai traktortehnikas ārpakalpojumus. Aģentūras statusā šādas iespējas nebija, varējām darboties tikai deleģētās nozares ietvaros, ko bija noteikusi dome. Šobrīd varam būt daudz elastīgāki attiecībā pret iedzīvotāju apkalpošanu. Ja ir nepieciešams santehniķis, tad to varam nodrošināt."


Šobrīd notiek darbs pie SIA "Ogres Namsaimnieks" maksas pakalpojumu cenrāža izstrādes. Pakalpojumi tiks sniegti saskaņā ar apsaimniekošanas tāmēs paredzētajām stundas likmēm, atsevišķi norādot samaksu par materiāliem. Izmaksas, atkarībā no veicamā darba, var būt atšķirīgas.


SIA "Ogres Namsaimnieks" darbojas divi departamenti, kas ir pakļauti valdes loceklim. Ēku apsaimniekošanas departamentā iekļautas trīs nodaļas - Ēku inženiertīklu nodaļa (vadītājs Aivars Strazdiņš), Remontu nodaļa (darbu vadītājs Oskars Kļaviņš), Teritoriju uzkopšanas nodaļa (vadītāja Līga Puriņa). Ēku inženiertīklu nodaļā iekļauti Elektroapgādes dienests un Avārijas dienests (vadītājs Aivars Strazdiņš).


Atsevišķi darbojas Siltumapgādes nodaļa (vadītājs Igors Minovs) un Administratīvais departaments (vadītājs Ritvars Cinītis), kuram pakļauta Juridiskā un iepirkumu nodaļa, Klientu centrs, Projektu nodaļa, Finanšu nodaļa un Personāla vadītājs.


K.Grīnbergs norāda, ka aģentūras reorganizācija de jure ir noslēgusies, taču de facto tās noslēgšanai vēl jāveic virkne pasākumu, kas, galvenokārt, saistīti ar grāmatvedības datu apstrādi.


Runa ir par parādnieku uzkrātajām parādu summām, kas tagad juridiski precīzi jāsadala starp PA "Ogres namsaimnieks" un pašvaldības SIA "Ogres Namsaimnieks", atbilstoši šo organizāciju funkciju sadalījumam. Šis apjomīgais darbs, visticamāk, noslēgsies tikai augusta sākumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41979

2018. gada 28. jūlijā, 15:57, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Gehe • 2018. gada 7. augustā, 11:10
Majonēzes kabatas kantoris
... • 2018. gada 3. augustā, 21:04
labi palīdz TV iesaiste, bet protams - ne Ogres
Kļaviņam • 2018. gada 1. augustā, 21:42
Kļaviņ kad būs plānotie remonta darbi,tu vaino iepirkumus bet pats neesi iesniedzis tehnisko specifikāciju par durvīm. Kas, nav kas palīdz? Atkal ziemā liksi logus durvis,kad taisīsi jumtu manai mājai?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet