Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 31.jūlija numurā:

* "Dieva zīmes" svētki sasniedz un aplaimo Lielvārdi;
* Lēdmanē filmē simtgades seriālu "Sarkanais mežs";
* Interesanta recepte: gurķīši kurkumas marinādē;

* Ogrē jau 20. reizi notiek Starptautiskas keramikas, tekstila un foto meistardarbnīcas
27.jūlijā OMS izstāžu zālē tika atklāta meistardarbnīcu dalībnieku darbu izstāde. S.Kraukle norāda, ka šāda izstāde meistardarbnīcu sākumā notiek pirmo reizi. Mākslinieki, kas ieradušies Ogrē, līdzi atveduši arī kādu no saviem darbiem, lai tādējādi uzskatāmi varētu prezentēt sevi un iepazīt citu dalībnieku līdzšinējo veikumu.


* Ogres TV žurnālistiem nolaupīta aparatūra
Plašsaziņas līdzekļa pārstāvji arī uzsver, ka gadījumā, ja kāds šādas darbības, iespējams, noorganizējis apzināti, lai ietekmētu žurnālistu un redakcijas darbu, tad tas ir bijis velti – darbs tiks turpināts, un viss notiks!


* Birzgalē ar videonovērošanas sistēmas palīdzību atmasko zagli
Šī gada martā Ķeguma novada apdzīvotajos centros (Ķegumā, Birzgalē, Tomē un Rembatē) tika uzstādītas vienotā sistēmā saslēgtas videonovērošanas kameras. Kā rāda pieredze, šāds drošības pasākums sāk attaisnoties. Piemēram, jūlija sākumā, tieši pateicoties videonovērošanas ierakstam, Birzgalē tika aizturēta policijas meklēšanā izsludināta noziedzniece, bet naudu, ko viņa bija nozagusi, atguva cietusī birzgaliete.


* Lielvārdes zivi izmakšķerē arī 17.reizi pēc kārtas
Lai arī laika apstākļi bija neierasti tveicīgi, kas makšķerēšanai par labu nekad nav nācis, septiņiem pasākuma dalībniekiem izdevās noķert vismaz vienu zivi. Pārliecinoši pirmo vietu ieguva lielvārdietis Mārtiņš Tīdemanis, kurš nomakšķerēja četras zivis ar kopējo svaru 3,085 kg. Viņa lomā arī lielākā zivs – 1,520 kg smags breksis. 2.vietu ar 14 asarīšiem, kuru kopējais svars bija 0,470 kg, ieņēma ogrēnietis Ingus Sāvičs. 3.vietā ar 0,080 kg smagu asarīti ierindojās lielvārdietis Jānis Kauliņš.


* Lauberes dienas kulminācija – kūku kari
Kūku karos varēja dižoties tuvākas un tālākas saimnieces ar pašu ceptām tortēm. Stingrie degustatori par superīgāko un garšīgāko atzina Alises Zobenas veikumu. Pēc saldēdiena sekoja kopīga svētku zupas baudīšana.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/41996

2018. gada 30. jūlijā, 23:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Oicis • 2018. gada 31. jūlijā, 09:16
Lai ietekmētu OTV darbu? Šaubos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet