Atgriezties pie raksta

Pateicoties acīgam iedzīvotājam, pašvaldība Ogrē novērš pārkāpumus būvdarbos Foto

1.augustā sociālajā tīklā "Facebook" kāds iedzīvotājs publicēja fotogrāfijas par darbu norisi gājēju tunelī zem dzelzceļa sliedēm Ogrē, norādot uz acīm saredzamiem pārkāpumiem.

Iedzīvotājs norādīja, ka, veicot zemes darbus, tika aprakts atrkitumu maiss ar būvgružiem, kā arī netika izvilktas stutes.


Reaģējot uz šīm fotogrāfijām, Ogres novada pašvaldības speciālisti sazinājās ar būvdarbu veicējiem. Aizbērtā un jau aizbetonētā bedre tika atrakta un atkritumu maiss tur patiešām tika atrasts. 


Objektu apmeklēja un ar būvniecības uzņēmuma pārstāvjiem tikās Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis. "Paldies aktīviem cilvēkiem, kuri piefiksē šādas nepilnības un uz tām reaģē. Pārbaudot fotogrāfijās redzamo, šī informācija apstiprinājās. Vainīgā persona ir atlaista no darba. Man ir lūgums iedzīvotājiem – ja šādas nepilnības tiek pamanītas, lūdzu, nekavējoties par tām ziņojiet atbildīgajām personām, lai tās uzreiz tiktu novērstas. Pie visiem objektiem ir norādīta informācija par atbildīgajām personām, viņu kontaktinformācija. Šajā gadījumā mēs esam zaudējuši veselu darba dienu, jo darbu veicēji jau bija paspējuši ne tikai uzbērt smiltis, bet arī veikt betonēšanas darbus. "Facebook" ir vietne, kur var diskutēt par dažādiem jautājumiem, bet, ja ir nepieciešama kādu nepilnību novēršana, ir jārīkojas nekavējoties un jāvēršas pie cilvēkiem, kuri to pēc iespējas ātrāk var izdarīt".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42012

2018. gada 1. augustā, 22:33, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

villis • 2018. gada 3. augustā, 12:06
Kas ta par firmu?Varetu desmit gadus lidz pensijai novilkt.
villis • 2018. gada 3. augustā, 11:58
Sveice 17 gadu laika izraka 57.1km tuneli.Ogre remonte divus gadus.Cik ilgi vel.Cerams algas visiem kartigi maksa.Un prieksniekiem lielas premijas.
kuka • 2018. gada 2. augustā, 14:27
Un izmaksas kosmosaaa

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet