Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši Grīvas prospektā pašrocīgi veic iekšpagalma remontu; pašvaldība neiebilst Foto Video

Jūlija nogalē Ogrē, Grīvas prospektā, daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iemītnieki vienojušies kopīgiem spēkiem savest kārtībā iekšpagalma ceļus, veicot bedrīšu lāpīšanu.

Par īstenoto "projektu" sociālajā tīklā "Facebook" dalījusies ogrēniete Irēna Dišlere, norādot, ka tagad mājas iedzīvotāji varēs braukt droši un nebūs jābojā automašīnas.


Iedzīvotāja arī pateicas visiem kaimiņiem par kopīgo rosīšanos, par piemājas bedrīšu lāpīšanu, īpašu pateicību par darbu organizēšanu veltot kādam Ingusam.


Sazinoties ar Ogres novada pašvaldības ceļu speciālistu Pēteri Bužeru, portāls "OgreNet.lv" noskaidroja, ka paveiktie ceļu darbi Grīvas prospektā nav nelikumīgi. Bužers norādīja, ka konkrētā teritorija ir pašu iedzīvotāju valdījumā, proti, tas ir viņu īpašums. Līdz ar to darbu saskaņošana ar pašvaldību nav nepieciešama, arī projekts bedrīšu remontam neesot vajadzīgs. "Viņi uzlabo savu piegulošo teritoriju," sacīja Bužers.


Pašvaldības speciālists gan piebilda, ka citās reizēs tomēr būtu vēlams painformēt pašvaldību par šāda veida darbiem.


Par paveiktā kvalitāti Bužers nevarēja spriest, jo viņš vēl nav paguvis aplūkot rezultātu.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42018

2018. gada 2. augustā, 11:39, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ko var ņemties • 2018. gada 22. augustā, 13:44
Darbs izdarīts nu i labi...muļļā visu laiku. Gadsimta notikums. Kāpēc domā ka Bužeram vai Helmanim tas būtu jādara. Šie cilvēki var lemt par līdzfinansējuma piešķiršanu un organizēt darbu un līdzfinansējums nav maz 50% no summas. Jāgrib mums pašiem,jāsaskaņo savā starpā mums pašiem,jo ceļu lieto vairākas mājas.
Darbu organizētāja :) • 2018. gada 22. augustā, 11:18
Piedodiet, Bružera kungs, ka mūsu iniciatīvas dēļ kādam šķiet, ka Jums uz mūsu privātīpašumu jābrauc darbi aplūkot un kvalitāte ievērtēt. :D:D:D Tas priekš tiem, kas nezina, ka arī daudzdzīvokļu māja ar zemi ir privātīpašums, ka mājas iedzīvotāji ir tie, kam pienākums savu māju apsaimniekot, ka tiesīgi izvēlēties apsaimniekotāju, tiesīgi lemt, pasūtīt, pieņemt darbus vai darīt to paši. Ja vien spēj vienoties un čīkstošu slīmestu mājā nav vairumā. Lai darītājiem izdodas! Ja sāksim katrs ar sevi, savu māju, tad dzīvosim sakoptā vidē!
Darbu organizētāja :) • 2018. gada 22. augustā, 10:56
Mazliet iniciatīvas un viss var notikties. :) Kā jau komentāros minēts, var kurnēt un gaidīt, bet var savu īpašumu sakopt paši. Mēs izvēlējāmies rīkoties. Attiecīgi, neko daudz nevajag....pāris lāpstas, vienu lejkannu, grābekli, slotu, kaut kādus traukus bitumena emulsijai, kādu ar piekabi, labu mājas vecāko un kādu, kas atrod laiku aizbraukt pakaļ materiāliem. Dažas čaklas rokas un viss. Ņemiet vien vērā, ka ceļam, ko vēlaties labot, ir jābūt jūsu īpašumā vai jāsaskaņo ar pašvaldību. Ja nu kādam vēl ir vēlme taupīt savu auto, tad šķembas var dabūt Kranciemā (nav tālu), bet bitumena emulsijai gan jābrauc pakaļ nedaudz tālāk. Mēs no Ošāniem atvedām (Jēkabpils pusē). Un ko neizdarīsi labā kaimiņu kompānijā.....gatavojamies kapņu telpu sakopšanai. :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet