Atgriezties pie raksta

« Ogrēnieši Grīvas prospektā pašrocīgi veic iekšpagalma remontu; pašvaldība neiebilst Foto Video

2018. gada 2. augustā, 11:39, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Ko var ņemties • 2018. gada 22. augustā, 13:44
Darbs izdarīts nu i labi...muļļā visu laiku. Gadsimta notikums. Kāpēc domā ka Bužeram vai Helmanim tas būtu jādara. Šie cilvēki var lemt par līdzfinansējuma piešķiršanu un organizēt darbu un līdzfinansējums nav maz 50% no summas. Jāgrib mums pašiem,jāsaskaņo savā starpā mums pašiem,jo ceļu lieto vairākas mājas.
Darbu organizētāja :) • 2018. gada 22. augustā, 11:18
Piedodiet, Bružera kungs, ka mūsu iniciatīvas dēļ kādam šķiet, ka Jums uz mūsu privātīpašumu jābrauc darbi aplūkot un kvalitāte ievērtēt. :D:D:D Tas priekš tiem, kas nezina, ka arī daudzdzīvokļu māja ar zemi ir privātīpašums, ka mājas iedzīvotāji ir tie, kam pienākums savu māju apsaimniekot, ka tiesīgi izvēlēties apsaimniekotāju, tiesīgi lemt, pasūtīt, pieņemt darbus vai darīt to paši. Ja vien spēj vienoties un čīkstošu slīmestu mājā nav vairumā. Lai darītājiem izdodas! Ja sāksim katrs ar sevi, savu māju, tad dzīvosim sakoptā vidē!
Darbu organizētāja :) • 2018. gada 22. augustā, 10:56
Mazliet iniciatīvas un viss var notikties. :) Kā jau komentāros minēts, var kurnēt un gaidīt, bet var savu īpašumu sakopt paši. Mēs izvēlējāmies rīkoties. Attiecīgi, neko daudz nevajag....pāris lāpstas, vienu lejkannu, grābekli, slotu, kaut kādus traukus bitumena emulsijai, kādu ar piekabi, labu mājas vecāko un kādu, kas atrod laiku aizbraukt pakaļ materiāliem. Dažas čaklas rokas un viss. Ņemiet vien vērā, ka ceļam, ko vēlaties labot, ir jābūt jūsu īpašumā vai jāsaskaņo ar pašvaldību. Ja nu kādam vēl ir vēlme taupīt savu auto, tad šķembas var dabūt Kranciemā (nav tālu), bet bitumena emulsijai gan jābrauc pakaļ nedaudz tālāk. Mēs no Ošāniem atvedām (Jēkabpils pusē). Un ko neizdarīsi labā kaimiņu kompānijā.....gatavojamies kapņu telpu sakopšanai. :)
humoriste • 2018. gada 8. augustā, 20:35
Mirdzoša strūkla, ūdens patēriņš uz nodokļu maksātāju rēķina...tas viss skaisti mirgo nakts melnumā, kad nav neviena skaistuma baudītāja...stāvēju un priecājos vienatnē, jo bija pusnakts stunda... nāciet draugi laukā pusnaktī...Ogrē viss mirgo un burbuļo, tikai kaut kā luksafori gan rāda tikai vienu krāsu...tur kāds atbildīgais domā...domā... Bet tak skaisti! Ko vēl gribat?
Ilāna D. • 2018. gada 5. augustā, 18:50
Prieks par labo darbu,ko iedzīvotāji kopā ir izdarijuši.Malači.Bet vai tiešām nedēļas laikā Bužera kungs nevar ievērēt vai gana labi darbs izdarīts?Vai Ogrenet vārdu Irīna nevar uzrakstīt pareizi?Viņa nav Irēna,bet Irīna.Vai kādam tur Ingusam paldies?Tik grūti uzzināt cilvēka uzvārdu,kur sagādāja materiālu un darbarīkus?Mājā ir tikai 24 dzīvokļi un lielākā daļa visi viens otru zin.Ja savārītu ziepes un vajadzētu sūdzēties,tad gan zinātu,bet jau cilvēkam jāpsaka paldies,nu tad neko nezin.Murgs.
nu • 2018. gada 4. augustā, 21:19
pensis šinī sarakste tāds padebīls izklausās,pirmām kārtām helmanim ir jādomā par iedzīvotājiem nevis tikai pa savu maku, bet tā kā tu tāds jocīgs piedodams. stulbums nenāk viens
mia • 2018. gada 3. augustā, 17:08
neticas, ka ceļš "piekrīt" 10 mājām. Paņemiet savas mājas dokumentus un iepazīstieties ar SAVAS zemes robežām. Jā, var būt servitūts un tātad var lietot arī citas piegulošās mājas. Mūsmājā arī tā bija, sanāca kopā (ar Namsaimnieks speciālista piedalīšanos) 3 mājas, nolēma, ka jāremontē ceļš, uztaisīja tāmi, sadalīja maksājumu pa 3 mājām, un OK!
Nevajag maisīt visu kopā putrā • 2018. gada 3. augustā, 16:47
To neglīto strūklaku, manuprāt, projektēja strūklaku karalis Latvijā - O pašvaldības galvenais mākslinieks. Estrādes "izdarības" uz iepriekšējās domes sirdsapziņas (ja tāda vispār var būt). Dzelzceļa tuneļa šķērsošanas kļūdas tādas pašas kā tev.
ogres nams • 2018. gada 3. augustā, 14:25
Laiks cilvēkiem pamest namsaimnieku
Gita • 2018. gada 3. augustā, 12:26
Mēs apspriežam, kā apvienoties, lai izdarītu nepieciešamos darbus, kas nepieciešami, lai normāli dzīvotu Grīvas pr. Kādēļ vajadzīga pašvaldība? Lai iekasētu NĪN. Balsojiet per NA, būs lieli karogi, neglītas strūklakas, nebūs estrādes, gadiem nevarēsiet šķērsot dzelzceļa tuneli, lauzīsiet mašīnas iekšpagalmos utt.
Ha ha • 2018. gada 3. augustā, 10:43
SUPER!!! Māksajam Nekustama īpašuma nodokļus (par īpašumiem kurus nopirkam par savu naudu) un paši remontējam ceļus!!! Tas var būt, tīkaj atseviška pasaule kas saucas par LATVIJU nevis Europa.
AVilks ----> Lolo • 2018. gada 3. augustā, 10:41
Šis bija labi :D Pāris gadus atpakaļ Ausekļa prospekta viena no mājām ņēma un remontēja pagalmu par saviem līdzekļiem (paši apsaimnieko māju), bija interesants moments ar Ceļdari. Prasa cik maksās bedru aizlāpīšana. Summa bija diezgan liela un tas ko piedāvāja bija aizbērt bedres un noblietēt. Protams tas nebija vienīgais kandidāts, cita kompānija (nosaukumu vairs neatceros), par mazāku summu, ņēma un izzāģēja ap bedri laukumu un tad to lāpīja ciet. Un joprojām pagalms pēc remonta ir labā stāvoklī. Tā lūk mums Ogrē iet. Bet nu grīvas prospekta iedzīvotāji malači!
to mia • 2018. gada 3. augustā, 10:27
Problē,a tikai tā, ka tas ceļš piekrīt kādām 10 mājām un remontam vajag visu piekrišanu vai arī tiem, kas grib, ir jāmaksā pr citiem. Tāpēc jau arī nekas uz priekšu nekustās. Šis ir aktuāls jautājums daudzkur pilsētā.
mia • 2018. gada 2. augustā, 19:58
nav nekāds brīnums! Tie, kas grib lai viņu īpašumu labo profesionāļi, pasūta iekšpagalma remontu laicīgi un MAKSĀ par šo remontu. Š.g. aprīlī dome piešķīra LIDZFINANSĒJUMU tiem, kas gribēja remontu. Tie, kas NEGRIB MAKSĀT, remontē PAŠI!
Lolo • 2018. gada 2. augustā, 19:44
Ejam paliga saremontët tuneli ? Tur baigi lëni viss !
pensis • 2018. gada 2. augustā, 18:03
sia namsaimnieks-robeznieks pareizi raksta --lai tiie kam nepatīk Helmaņa un Ro'bežieka lēmumi par jauno kartību Ogrē , lai tinās prom no Ogres .Mums Ogrē sliņķi un slaisti nav vajadzīgi. Pašiem par visu jārūpējās --tas tā ir BRĪVAJĀ KAPITĀLISMĀ .Pašvaldība ir vajadzīga tikai lai iekasētu nodokļus un izdotu likumus kā pareizi uzvesties -tas ir kā kulturāli dzīvotu. A aimirsu pateikt --pašvaldība vēl vajadzīga lai palīdzētu trūkumā esošiem cilvēkeim un invalīdiem.
sia namsianieksrobeznieks • 2018. gada 2. augustā, 17:09
Pareizi iedzīvotāji dara! Tagad visiem bijušajiem namsaimnieka klientiem vajaga pašiem visu saremontēt un sakārtot un man un helmim paldies pateikt, ka atļāvām. komunālos maksājumus mēs tāpat iekasēsim un pārskaitīsim uz jauno SIA. tie, kam tas nepatīk var tīties nafig prom no Ogres.
cik? • 2018. gada 2. augustā, 17:00
ja nav noslēpums, neskaitot darbu, cik izmaksāja materiāli? varbūt citas mājas arī var saorganizēt ko līdzīgu
varbut • 2018. gada 2. augustā, 16:04
Es ar neko nav pazaudējis jūsu iekšpagalmos.
Gints • 2018. gada 2. augustā, 15:42
Malaci
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet