Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši neapmierināti ar mobilā atrakciju parka izvēlēto vietu Foto

Uz Ogri atbraukušais ceļojošais atrakciju parks šoreiz izvietots neierastā vietā – laukumā Mālkalnes prospektā, kur vēl ne tik sen atradās bijušās pirts ēka.

Lai arī grausts novākts, laukumā palikušas tā atliekas – būvgruži un stikli, par ko nebūt nav sajūsmā atrakciju parka apmeklētāji, kuri uztraucas par savu bērnu veselību.


Piemēram, ogrēnieša Edgara viedoklis: "Šogad karuseļi izvietoti uz seguma, kur var nolauzt ne tikai kaklu, bet grūti pārvietoties pat pieaugušajam, kur nu vēl bērnam! Kurš ir atbildīgs par šādu, atvainojos, bardaku? Bīstami bērniem!".


Jāpiebilst, ka Edgars ir pārliecināts, ka šajā gadījumā galvenā vaina jāuzņemas Ogres novada pašvaldībai, kas izsniegusi publiska pasākuma rīkošanas atļauju.


Tikmēr Viktoriju uztrauc tas, ka, viņasprāt, teritorija tādam karuseļu daudzumam ir pārāk maza – no malas izskatoties, ka, sēdēdams vienā sēdeklī, ar cita karuseļa sēdekli var pa pieri dabūt.


Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs uz jautājumu par atļaujas izsniegšanu karuseļiem sniedza sekojošu atbildi: "Šis zemesgabals Mālkalnes prospektā, kurā šobrīd darbojas čehu atrakciju parks, ir privātīpašums. Ogres novada pašvaldība izsniegusi čehu atrakciju parkam atļauju darboties šajā teritorijā no šī gada 26.jūlija līdz 5.augustam. Par tehnisko drošību pasākuma norises laikā ir atbildīgas organizatora pieteikumā norādītās personas, viņu tiesības, pienākumi un atbildība ir noteikta Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likuma 12. pantā".


Tiesa, pašvaldība nenorobežojas no atbildības par drošību šajā objektā publiskā pasākuma laikā. Kā sola N.Sapožņikovs, turpmāk, izskatot pieteikumus publisku un izklaides pasākumu organizēšanai, pašvaldības speciālisti daudz rūpīgāk izvērtēs pasākuma norisei plānotās teritorijas tehnisko stāvokli.


Par situāciju ar atrakciju parku Ogrē, Mālkalnes prospektā, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs norādīja, ka PTAC kompetencē būtu pārbaudīt karuseļu ierīces, taču par kārtību izklaides pasākumā izmantojamā zemes gabalā gan atbildīgs esot zemes īpašnieks.


Zemes gabala īpašnieks Juris Feodorovs nepiekrīt, šajā vietā varētu atrasties būvgruži un stikla lauskas, kas traucētu drošu pārvietošanos. Ogres uzņēmējs izteicās, ka zemesgabals bijis sakopts, tiesa, viņam zināmi gadījumi, kad tur atkritumus izgāzušas kādas nezināmas personas. Feodorovs gan apsolīja vēlreiz pārbaudīt savu īpašumu un, ja būs nepieciešams, sakārtot to.


Karuseļi Ogrē būs līdz 5.augustam, bet nav izslēgts, ka uz zemesgabala Mālkalnes prospektā tie tiks ierīkoti vēl kādreiz. Jācer, ka atbildīgās personas, kurām ar šo pasākumu ir kāds sakars, līdzīgas nejēdzības turpmāk nepieļaus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42030

2018. gada 4. augustā, 10:25, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vot ineresanti • 2018. gada 6. augustā, 16:09
cik ilgi patreizējais Ogres mēris varēs taisīt sūdus, kaut gan atbildīgais par tautsaimniecības attīstību ir jau desmit gadus, visus sastrādātos mēslus mēģinot noripināt uz veco mēru?
KO NU • 2018. gada 6. augustā, 09:42
Par to jāpateicās Bartkeviča kungam,kurš pa draudzībai-samaksu iztirgoja Jurčkam!!!!!!!!
Ogrēnietis • 2018. gada 6. augustā, 08:30
Kāpēc šūmēties? Vai zināt daudz uzņēmēju ar augstu IQ?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet