Atgriezties pie raksta

« Ogre var kļūt par ūdenstūristiem draudzīgu pilsētu Foto

2018. gada 4. augustā, 18:55, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Prževaļska zirgs • 2018. gada 7. augustā, 12:32
Ekonomista P.Stratiņa atziņas: 1. "Par reālistisku darbu ekonomiskās izaugsmes veicināšanai nevar uzskatīt pasludinātu vēlmi attīstīt tūrismu, kas ir ļoti populāri. Tūrisma nauda reģionos "nogulsnējas" vāji, salīdzinot ar ietekmi, ko rada darba vietas ražošanā.". 2. "Lai nodrošinātu sajūtu, ka kaut kas tiek darīts, pietiek ar Eiropas fondiem un pašvaldību izlīdzināšanas fondu, ar kuru palīdzību var uzbūvēt kādu skaistu strūklaku vai varbūt pat peldbaseinu." 3. "Jaunu uzņēmumu ienākšana novadā liks aktīvāk strādāt jau esošajiem." 4. "Novadu attīstības kontrastus lielā mērā izskaidro tieši tas, cik lielā mērā dažādas pilsētas un novadi tiešām cenšas panākt, ka to ekonomika aug, nevis runā par to vēlamības izteiksmē." 5. "Tās pilsētas, kurās dzīvo daži desmiti tūkstoši cilvēku, iegūs no lielāka un daudzveidīgāka prasmju piedāvājuma uzņēmējiem, no industriālās bāzes dažādošanas, kas mazinās atsevišķu uzņēmumu darbības pārtraukšanas risku." 6. "Liela loma ir arī vietējās pārvaldes kvalitātei."
tam Kas... • 2018. gada 7. augustā, 02:18
Neesi bijis sen pie Baltās cielavas. Sen jau viesnica bankrotējusi. Tagad tur citi saimnieko. No viesnīcas pārtapa par ēstuvi un banketu vietu.
> • 2018. gada 6. augustā, 18:08
laivas un kuģi pa šoseju nebrauc, zīmi neredz!
Ogres vizītkarte??? Svētki tuvojas! • 2018. gada 6. augustā, 16:43
Vai tiešām mazā LR, kur tik daudz tūrisma jomas speciālistu padomu var p[iesaistīt, Ogres pašvaldības speci grib izlikties par tik ļoti gudriem un nevienu pat neuzklausīt. Sākt vajadzētu ar pašu Ogres zīmi, kas tieši pirms 10 gadiem uzslieta, stāv noplukusi, netīra, nepārkrāsota. Reāli divas zīmes Daugavpils šosejas malā 'OGRE'.
Kas • 2018. gada 6. augustā, 16:36
Vai tad viesnīca pie Baltās cielavas pašā O centrā nav viesnīca? Varbūt nav arī! Un milzīgā viesnīca "Club 19xx" pie Trikot. komb. ēkas, esot tik tuvu Rīgai, varēja jau iepriekš prognozēt - ja Ogrē nebūs Olimpiskās spēles, bankrotēs. Tagad kas Tur plānojas?
turista • 2018. gada 6. augustā, 16:03
Ogre nevar kļūt par nekādam tūrismam draudzīgu pilsētu kamēr Ogrē valda esošie valdonīši! Dažs no viņiem esot puspasauli izbraukājis, bet gudrāks nav ne par matu palicis.... P.S. Jautājums helmaņtrolliem: nosauciet kaut vienu tūristiem draudzīgu pilsētu, kurā nav NEVIENAS viesnīcas!
Iepriekš. • 2018. gada 6. augustā, 11:55
Sk. trimarāns "Vīgante".
Vēlēšanās - tā ir puse, otra puse - pats! (saka) • 2018. gada 6. augustā, 10:55
Toties no Vīgantes parka piestātnes ceļojums pa Daugavu 3 stundu garumā (garām Kokneses pilsdrupām, Likteņdārzam, Pērsei, makšķerniekiem utt.) ar katamarānu šogad tiešām bija fantastisks piedzīvojums mums. Ogrei var netraucēt nekādi HES-i, var atrast arī citādas iespējas šajās stundās papildus piedzīvojumam. Salīdzinoši.
olga • 2018. gada 5. augustā, 23:30
Ogre ????? nu par ko jūs te runājat ogrē nav nevienas normālas laivu piestātnes - ……..un iegaumējiet !!!!!!!!………. no tā kad pilsētas sagrābējs un īpašumu nolaiššanas Karalis Juris savā estrādē rīko pilnīgi neadekvātus zvejniek svētkus ogre par ostas pilsētu nekļūs !!!!!!
Pūpols • 2018. gada 5. augustā, 14:04
Ķeguma Vepra narkoplsts arī piestās Ogrē?
ха ха • 2018. gada 5. augustā, 11:34
Ооо! Хелмис с баночкой пивчика- физультурник, но я его понимаю- жарко. гы,гы.
Čau • 2018. gada 5. augustā, 11:20
Nevis nau bet ņau.
ogre • 2018. gada 5. augustā, 11:10
tikai ogre kur divas upes nau normala laivu ostas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet