Atgriezties pie raksta

Aizdomas par piesārņojumu Varžu dīķī

Sociālajā tīklā "Facebook" vairāki bērnu vecāki ziņo, ka pēdējā laikā pēc peldes Ogres Vecupes pludmalē jeb tā dēvētajā Varžu dīķī bērniem parādījusies nieze un izsitumi.

Jau iepriekš vēstīts, ka, ilgstoši pastāvot karstam un sausam laikam, Latvijas peldvietās tiek novērota pastiprināta zilaļģu savairošanās.


Veselības inspekcija aicina pirms peldes vizuāli novērtēt ūdens stāvokli un atturēties no peldēšanās, ja ūdenī visā peldvietas akvatorijā novēro ūdens saduļķošanos un tā iekrāsošanos zaļā krāsā, kā arī netīri zilganzaļu plēvi virs ūdens un/vai aļģu saskalojumus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42038

6. augustā, 13:14, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

! • 8. augustā, 13:31
Nevajag niedres rakt peldsezonā, tad ūdens būs labs. Izrakto niedru saknes peld ūdenī un pūst. Pīles arī iedzīvotāji paši pieradinājuši, bet šie putni arī pārnēsā dažādas slimības.
Kuku I • 7. augustā, 14:29
Vai tiešām visam jāseko līdzi iedzīvotājiem ? Vai pašvaldībai nekas nav jāuzeauga un jakontrole pilsēta?
iedzivotajs • 7. augustā, 07:41
Vai tad zagliem rup peldetavas kavalitate ,svetdien no rita 6:30 gribeju nopeldeties ,kada nekariba bija laukuma radinieks vel guleja ,parasta setniece jau sen butu sakopusi LOTI kartigi.Vini tur nepeldas brauka pa pasauli uz musu rekina un smejas par mulkiem. Cik mums labi dzivot uz vinu rekina.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet