Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 7.augusta numurā:

* Ikšķilē 20 donoru, cik būs Ķegumā?
* Ikšķilē jaunā bērnu dārza ēka pieņemta ekspluatācijā! Ikšķiles novada pašvaldības vadība apseko mācību iestādes;
* Piedalies jautājumu un atbilžu konkursā un nopelni brīvbiļeti uz dziedošo aktieru salidojumu Ikšķilē!

* Plostu ekspedīcija veiksmīgi sasniegusi galamērķi
Ķegumā pētniekus gaidīja viens no trim nopietnākajiem šķēršļiem – Ķeguma hidroelektrostacijas dambis. Lai izjauktu plostus, aiztransportētu tos lejpus HES un atkal saliktu, bija nepieciešamas trīs stundas aktīva un saskaņota visas komandas darba. Jāpiebilst, ka trīs stundas – tas bija salīdzinoši ļoti labs rezultāts, jo Aizkraukles HES dambi ekspedīcija pārvarēja tikai sešās stundās.


Lasiet arī par ekspedīcijas piedzīvoto Lielvardē, Ogrē un Ikšķilē!


* Ogres novada TIC jauna vadītāja – Elīna Baltiņa
Elīna Baltiņa jau bērnībā kļuva par ogrēnieti, mūsu pilsētas iedzīvotāja un patriote viņa ir joprojām. Vidējo izglītību Elīna ieguva Ogres Valsts ģimnāzijā, mācījusies arī Ogres Mūzikas skolā. Jaunajai TIC vadītājai ir savam amatam ļoti atbilstoša izglītība – Vidzemes augstskolā Elīna ieguva bakalaura grādu tūrisma organizācijā un vadībā, bet kopš pērnā gada viņai jau ir maģistra grāds biznesa vadībā, kas iegūts Biznesa augstskolā "Turība". Elīnai ir arī zināma darba pieredze – gan mācību prakses laikā, gan strādājot algotu darbu viņa darbojusies tikai un vienīgi ar tūrismu saistītās jomās.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Kā smalki uzvesties zaļumballē
Jau sestdien, 11. augustā, visā Latvijā notiks Simtgades zaļumballes. Kādas tās bijušas?


Lielākoties dancošana notika tā sauktajos balles plačos, kas nereti tika aprīkoti ar soliņiem apkārt deju laukumam, un estrādīti – paaugstinājumu muzikantiem; dažviet tika izbūvētas deju grīdas. Balles ieejas un biļešu iegādes vietu iezīmēja goda vārti vai meijas. Balles plači tika apgaismoti ar ugunskuriem, kokos sakārtām spuldzītēm vai prožektoriem. Taču zaļumballes notika arī māju pagalmos, šķūņos, rijās, kur uz šīberēšanu parasti vasaras sākumā vai lietainā laikā kopā sanāca apkārtnes jaunieši, balles beigās norunājot, kur un kad notiks nākamā šķūņa balle, rijas balle, kaktu balle vai večerinka (tā zaļumballes sauktas daudzviet Latgalē).


Vairāk par mūziku, apģērbu, uzlūgšanu uz deju, dāmu un aplausu dejām, par stiprajiem dzērieniem, flirtu un attiecību noskaidrošanu zaļumbalēs – jaunajā "OVV"!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42041

2018. gada 7. augustā, 08:25, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>hehe • 2018. gada 7. augustā, 16:12
ārpus pilsētas - balle notiek Suntažu pagastā, Ogres novadā. Bet blakus novados arī jaukas balles izskatās. https://lv100.lv/programma/kalendars/simtgades-zalumballe/
To >hehe • 2018. gada 7. augustā, 15:48
Jā, braucam uz kaimiņu novadiem!
>hehe • 2018. gada 7. augustā, 15:12
Tāpēc, ka danči laukos ir foršāk. Ogrē jau pietiek visādu pasākumu. Reizi pa reizei Ogrēnieši arī varētu izkustēt no savas komforta zonas un izbraukt apskatīt dzīvi ārpus pilsētas. Citādāk pagastu iedzīvotājiem vienmēr jābrauc uz pilsētu, lai tiktu pēc labumiem. It kā jau katrs pats izvēlamies, kur apmesties, bet nodokļus jau maksājam vienādi!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet