Atgriezties pie raksta

« Ar kādām problēmām saskaras SIA "Ogres Namsaimnieks" Remontu nodaļa

2018. gada 9. augustā, 09:37, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

To G • 2018. gada 12. augustā, 23:42
Es par........
G • 2018. gada 11. augustā, 22:21
Iesaku mājām apvienoties un iet prom no namsaimnieka un taisīt pašiem savus koperatīvus
Tātad • 2018. gada 11. augustā, 19:25
Locekļa izveidotā reorganizācija pašu uzņēmumam ir radījusi problēmas un klāt vēl dome ar saviem darbiem....nu mīlīši kaut kas neiet kopā. Rakstā minētais ar locekļa sniegto info domē,ne? Teica ka būs uhhh. Ja būvnieku trūkums ir vislatvijas problēma,tad locekļa kungs visu bīda uz ārlakalpojumu,kur loğika,un cietēji ir iedzīvotāji. Nez kas būtu ja vairākas mājas vienlaimus aizietu prom ar savu uzkrājumu,ko tad? Es ceru ka kāds no domes tomēr salratīs ka tā bija visslielākā kļūda.
Nelaime • 2018. gada 10. augustā, 13:26
Vienīgā nelaime ir izmaksas,jo kopīpašnieki negrib maksāt un veidot uzkrājumu,jo netic,bet vienā gadā šādu uzkrājumu nav iespējams izveidot.
Viss vienalga • 2018. gada 10. augustā, 13:17
Kurš gudrais Ogrē spēs saprast, lai konstatētu, ka nav loģiski remontēt jumtu 10 gadus pēc kārtas. Bet kaut kādā veidā veikt pus-kapitālo remontu? Vai Jūsu daudzdzīvokļu mājai kas līdzīgs gadījies? Man šķiet, "Namsaimniekam" ir pilnīgi vienalga - kas un kā notiek! Visa statistika taču ir pieejama! Tāpat Ogrē kā PSRS laikos cēla vienādas sērijas mājas, bet problēmas/naudas tērējas it kā nekādas sakarības nesaprastu.
Katru gadu cik vēl ilgi • 2018. gada 10. augustā, 10:56
Ogres mājai, piemēram, zinu - jumta remontam tā labošanai tērē iedzīvotāju naudu ne mazo katru gadu!!! Vismaz 10 gadu garumā. Cilvēki sūdzas, jumtu remontē, bet cik tas loģiski ... Vai kāds ir apsekojis, piemēram, cik gadus pēc kārtas un cik milzīgi naudas līdzekļi tiek tērēti? To var un drīkkst apsekot mājas vecākais? Un tā remontēšana katru gadu turpināsies
Ir vēl • 2018. gada 10. augustā, 00:55
Iepriekš piemirsu....ir vēl apsekošanas uz iedzīvotāju vai măjas vecāko iesnieguma pamata. Šādu apsekošanu vajadzētu veikt attiecīgai nodaļai atbilsoši iesniegumā prasītajam,ja nepieciešams vai iedzīvotājs pieprasa tad tiek sastādīts apsekošanas akts un pieņemts lēmums, atbilstoši darbietilpībai ,veikta defektu novēršana.
Īstenībā ir tā • 2018. gada 10. augustā, 00:21
Tātad ir 2 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsekošanas veidi ,kas jāveic apsaimniekotājam: 1. Vizuālā apsekošana,ko veic 1x gadā namsaimnieka katra nodaļa atbilstoši savai nozarei,apseko protams zinošs speciālists un sastāda apsekošanas aktu. Akta beigās tiek uzskaitīti nepieciešamie darbi kas būtu jāplāno.,2. Tehniskā apsekošana ko veic 1x piecos gados,to veic būvinžinieris sastādot defektavaktu un slēdzienā metodi kā konstatēto konstrukciju defektu novērst. Ja konstrukciju bojājumi radušies pēkšņi tad apsaimniekotājam nekavējoties jāpieaicina sertificēts būvinžinieris kurš nekavējoties sastādavapsekošanas aktu, novērtē bojājumu pakāpi, sagatavo lokālo darbu tāmi un iedzīvotāji lemj par darba veikšanu...ja ir konstatēta avārijas situācija apsaimniekotājs to movērš nekavējoties un 2 nedēļu laikā piestāda izmaksu rēķinu. Teikšu atklāti ...raksts ir vispārējs un nesaprotams,interesanti kas tos raksta.
#lo • 2018. gada 9. augustā, 22:25
Barracks tur konkrēts tagad
Leo • 2018. gada 9. augustā, 19:01
Mani uzbrīna cilvēku tumsonība! Mājas vecākajam esot jāapseko māja! Lai apsekotu māju un konstatētu problēmas ir jābūt augstākajai izglītībai, vismaz inženierim. Mājas vecākais ir viens no mums, tāds pats kā visi, citur vienkārši enerģisks tantuks. Tāpēc ir mājas sapulces, kurā tad apspriež visi, kas kaut ko saprot un m.v. apkopo koplēmumu un iesniedz iesniegumu, ka m. iedzīvotāji vēlas mājas apsekošanu - speciālistu apsekojumu!
cilveks • 2018. gada 9. augustā, 18:12
Man ka majas vecakam maksa 30. 00 eiro un grib ,lai es atbildetu visas jomas. Ogres namsaimnieka uz ,katru niecinu pa speciakistam un algas sanem labas.Lai neslinko un apseko azinigi visas majas.
Izrādās, visiem visā jāorientējas • 2018. gada 9. augustā, 18:05
Un kā tad ar mājas vecākā pienākumiem? Arī viņam tiek maksāts. Tātad Viņam nav neko jāapseko mājā, kurā visi iedzīvotāji piekrituši šim darbam? Tikai putekļu nosēšanos uz palodzēm jāuzrauga? Kurš tad īsti un par ko ir atbaildīgs. Sena tante savā dzīvoklī dzīvodama - jādomā arī Vaiņai par izglītību mūža garumā, lai saprastu mājas- būves problēmas.
Leo • 2018. gada 9. augustā, 15:08
mūsmājai uztaisījām remontu sānu sienām tieši tādēļ lai neplaisātu sienas - laicīgi, bet vēlāk būvvalde ļoti nokritizēja , laikam nožēloja, ka nav mūs iedzinusi siltināšanā. T.saucamajā mājas renovācijā - ar simtiem tūkstošiem un kredītiem. Esam laicīgi izsprukuši!
aija • 2018. gada 9. augustā, 14:51
tikko satiku pazīstamu sētnieci kura teica ka visi gaida algas bet algu nemaksājot un lielākā daļa labo strādnieku ir prom jau no senā Namsaimnieka.darbinieku nav un pilnīgs bardaks patreiz tur valdot.
Re • 2018. gada 9. augustā, 14:49
Tur kur pastrādja ON strādnieki , paliek tāds iespaids,ka visi darbi ir izpildti nekvalitatīvi tas ir ja remontē durvis tad tās ir ieliktas šķībi ja jāuzliek betona plāksnes tad noteikti tnnnnnnnnnnnnnnnnnas ir uzliktas šķībi utt Vot tā ir problēma
1111111 • 2018. gada 9. augustā, 11:40
Vini neko nedara tikai brauka ar masinam ,butu velams zinat, cik menesi litru benzina vini nobrauc un kadam vajadzibam.
iedzivotajs • 2018. gada 9. augustā, 11:34
Pilni kabineti ar ''SPECIALISTIEM ''lai veic maju apsekosanu katru gadu .un kartigi,rupigi visu parbauda ,tapec jau mes viniem maksajam nemazas algas ,kad notiek kadi darbi pie majas neviens naradas.
Iemesls • 2018. gada 9. augustā, 11:08
Tātad pēc raksta saprasts,ka iemesls nr.1 domes darbi,iemesls nr.2 samazinātais darba spēks,tātad izdaram secinājumus. Visi šobrīd sūkstās ka nav kas firmās strādā...a te oppā ir. Bet te mēs nonākam pie tā ja ir daudz domes darbi,kāpēc iedzīvotājiem jāuztura nodaļas?
Aij aij • 2018. gada 9. augustā, 10:41
Un cik tad mums tie papildspēki izmaksās ? Vispirms samazinam un tad saprotams nav kas strādā. Toties saviem čomiem atkal varēs piespēlēt darbus. Cik labi ka mūsu māja laimīgi paguva no šitiem aiziet prom.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet