Atgriezties pie raksta

Defekti Mālkalnes prospektā tiks novērsti nākamnedēļ

Apsekojot Mālkalnes prospektu, pašvaldības speciālisti un uzņēmējs, kurš veica ielas pārbūvi, SIA "CBF Binders", konstatēja vairākus defektus, ko uzņēmējs sola novērst līdz 24.augustam.

Atgādinām, ka pārbūvētais Mālkalnes prospekts svinīgi tika atklāts 2016. gada 11.novembrī, labiekārtošanas darbi pabeigti 2017. gada pavasarī.


Pilsēta ieguva vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi un ietvēm, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, paplašinātiem laukumiem vieglo automašīnu novietošanai, atjaunotām sabiedriskā transporta pieturām, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu un ar jauniem stādījumiem papildinātu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas veco, pirms 40 gadiem būvēto siltumapgādes un ūdensapgādes tīklu vietā.


Tā kā objekta būvdarbu garantija ir 5 gadi, tas regulāri tiek apsekots un būvuzņēmējs garantijas ietvaros novērš radušos defektus. Šogad, apsekojot objektu, konstatēti šādi defekti: iesēdušās divas komunikāciju lūkas betona bruģakmens segumā (pie Mālkalnes prospekta un Vidus prospekta krustojuma un pie veikala "Elvi"), kā arī ir novērojama seguma erozija, minerālmateriālu atdalīšanās un seguma erozija atsevišķos posmos velosipēdu celiņa sarkanā asfaltbetona segumā 45,36 m2 platībā.


SIA "CBF Binders" minētos defektus plāno novērst līdz 24. augustam – tiks atjaunots velosipēdu celiņa sarkanā asfaltbetona segums, kā arī noregulētas abas komunikāciju lūkas betona bruģakmens segumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42094

2018. gada 15. augustā, 08:22, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

janis1972 • 2018. gada 15. augustā, 22:01
kad tunelis bus gatavs
viedoklis nepareizais • 2018. gada 15. augustā, 18:42
Tak būs tiktaks atpakaļ 25tajā ap 16 atklāšana.
BEZ • 2018. gada 15. augustā, 18:36
Bez Lamu vardiem var rakstit aa to iskatas ka pats tads ir ka citus apsauka....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet