Atgriezties pie raksta

Ogrē vairāki būvobjekti drīz būs pabeigti Foto

Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komitejas sēdes informatīvajā daļā pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informēja deputātus par saimnieciskajiem darbiem pilsētā.

Ogrē šobrīd spraigi rit būvdarbi vairākos objektos. Upes prospektā 16, kur kādreizējā izglītības iestādes ēka tiek pārbūvēta sociālā darba vajadzībām, demontāžas darbi ir pabeigti un atsākušies būvdarbi.


Noslēgumam tuvojas tā dēvētā vecā aizsargdambja pārbūve, drīzumā tiks uzsākti labiekārtošanas darbi.


Ogres 1.vidusskolā apjomīgie remontdarbi ir veiksmīgi pabeigti un tiek plānota nodošana ekspluatācijā.


Runājot par būvdarbiem pilsētas centrā, P. Špakovskis uzsvēra, ka līdz pilsētas svētkiem noteikti tiks pabeigta skvēra izbūve – tur šobrīd notiek teritorijas labiekārtošanas un sakopšanas darbi, tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā. Saimniecības un tualetes ēkas izbūve arī jau gandrīz pabeigta, tiek veikti tualetes telpu iekārtošanas darbi un apgaismojuma ierīkošana, arī šis objekts līdz pilsētas svētkiem būs pabeigts un nodots ekspluatācijā.


Ēkā "Pie zelta liepas" turpinās iekšdarbi, līdz pilsētas svētkiem ēkas pirmajā stāvā tiks pabeigta Ogres novada Tūrisma informācijas centra telpu iekārtošana, pārējā ēkas daļā būvdarbi turpināsies.


Pabeigti ir arī Ogres novada Kultūras centra ieejas kāpņu pārbūves darbi, tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā. Darbi pabeigti arī Ogres teātra telpās – līdz pilsētas svētkiem tās arī tiks nodotas ekspluatācijā. Pārbūvēts un jau tiek izmantots stāvlaukums pie Ogres novada Kultūras centra.


Runājot par ielu remontdarbiem, lielākais būvobjekts ir Jāņa Čakstes prospekts. Kā informē P. Špakovskis, tur ir atsākušies būvdarbi, tie rit bez sarežģījumiem un atbilstoši grafikam.


Diemžēl gājēju tunelī lifta pacēlāja izbūves darbi norit ar sarežģījumiem un ir krietni aizkavējušies. Sarežģījumus radīja gruntsūdens ieplūšana tunelī, bija nepieciešams rast jaunus tehniskus risinājumus un veikt ūdens lokalizāciju objektā. Šobrīd būvdarbi tunelī turpinās. Darbu, ieskaitot kāpņu izbūvi, izpildes termiņš ir pagarināts līdz 15.oktobrim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42104

2018. gada 16. augustā, 15:15, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

edgars sutra • 2018. gada 20. augustā, 17:56
centrā jau vēl kaut kas notiek. un protams steidz uz pilsētas svētkiem uz ātru roku visu piebeigt lai pēc tam jau atkal remontetu. Bet kas notiek Čakstes prospektā,viss izārdīts. Darbi visu vasaru uz priekšu neiet. Transports žvidzina caur privātmāju rajonu,kā pa trasi,trotuāru nav līdz ar to nav drošības arī gājējiem. Tas kas Čakstes prospektā izrakāts sāk aizaugt ar zāli. prom no centra,tālāk no acīm līdz ar to arī viss stāv. var uzfilmēt sižetu viena darba diena ceļinieku dzīvē - neredzēsiet darbiniekus. Tūlīt 1 septembris bērniem uz skolu. visi kas iet no Lašupēm , būs jābrien pa dubļiem lidz ko uzlīs lietus. Sveiciens Tev Ogre 90 gadu jubilejā. Centrā virmos svētki un teiks ka viss ir izdevies un ieguldīti n-tie eiro svētku organizēšanai. Bet ko lai dara tie cilvēki kas būs ierobežoti nokļūšanai uz centru. Paldies atbildīgām personām par sarūpēto svētku noskaņu kas mūs sagaidīs.
Tas gan. • 2018. gada 19. augustā, 20:28
Tu taču esi slims...
janka • 2018. gada 19. augustā, 17:15
skavērā būs kautkāds drūmais apspiesto piemiņas piemineklis sauksies skatuve. Interesanti kā jutīsies muzikanti zem tiem zobiem. atgādina giļjotīnu, o te būs labs nosaukums ogres giļjotīna, kārtājo reizi ogre izceļās.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet