Atgriezties pie raksta

Aicina uz projekta "Mazuļi lasa" noslēguma pasākumu

23.augustā plkst. 17.30 Ogres Centrālajā bibliotēkā (OCB) norisināsies projekta "Mazuļi lasa" noslēguma pasākums, kura laikā interesentiem būs iespēja iepazīties ar veiktajiem uzlabojumiem OCB lasītavās.

Ogres māmiņu klubs sadarbībā ar Ogres Centrālo bibliotēku (OCB) 20.maijā uzsāka projekta "Mazuļi lasa" īstenošanu ar mērķi veicināt un atbalstīt vecāku un bērnu kopīgu brīvā laika pavadīšanu. Projektu finansē Ogres novada pašvaldība.


Projekta ietvaros ir veikta virkne uzlabojumu, tādējādi padarot OCB telpas mājīgākas un ģimenēm ar bērniem piemērotākas. OCB Bērnu literatūras nodaļas krājums papildināts ar vairāk nekā 200 grāmatām, kuras izvēlētas, balstoties uz Ogres māmiņu kluba dalībnieku ieteikumiem.


Tāpat padomāts par pašiem mazākajiem OCB Bērnu literatūras nodaļas lasītavas apmeklētājiem, piedāvājot dažādas interesantas rotaļlietas. Iegādātās rotaļlietas tiks izvietotas arī OCB Pieaugušo literatūras nodaļas lasītavā, tādējādi nodrošinot iespēju jaunajiem vecākiem nodarbināt savus bērnus laikā, kad nepieciešams apmeklēt lasītavu mācību vai darba vajadzībām.


Padomāts arī par mazāko OCB apmeklētāju pamatvajadzībām, piedāvājot ērtu pārtinamo virsmu, kā arī pielāgojot OCB Bērnu literatūras nodaļas labierīcības. Uzlabots arī OCB vizuālais tēls, atsvaidzinot gaiteņu un telpu sienas ar košiem Ogres Mākslas skolas un Ogres tehnikuma audzēkņu gleznojumiem. Savukārt OCB Bērnu nodaļas telpās turpmāk būs pieejami maziem bērniem piemēroti galdi un krēsli, kuru dizainu pilnveidojusi māksliniece Evija Krīgere.


Projekta gaitā īstenots arī bērnu zīmējumu un stāstu konkurss "Manu burtu vasaras piedzīvojumi", kurā piedalījās kopumā 14 bērni vecumā no 4 līdz 7 gadiem. Konkursa dalībniekus projekta noslēguma pasākumā sveiks konkursa atbalstītāji – bērnu izklaides centrs "Džungļu parks", rotaļu laukums "Bumbotava", kafejnīca "KasPar", radošā tipogrāfija "Digitālā pele" un SIA "Fazer Latvija". 


Tāpat projekta noslēguma pasākumā tiks sveikti OCB organizētā konkursa "Jubilejas torte Ogrei" laureāti. Savukārt pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem tiks piedāvāta informatīva bezmaksas lekcija par bērnu lasītprasmes apguves veicināšanu. Lekciju vadīs Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova. Pieteikšanās: https://ej.uz/w3a7 (vietu skaits ierobežots). 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42123

2018. gada 20. augustā, 16:50, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet