Atgriezties pie raksta

Notiek remontdarbi Turkalnes ielā

Ogres novada pašvaldība 8.augustā parakstīja līgumu ar SIA "Liepavoti R.E." par Turkalnes ielas seguma remontu – asfaltbetona seguma atjaunošanu. Šonedēļ tika uzsākti seguma virskārtas frēzēšanas darbi.

Ielas segums tiks atjaunots Turkalnes ielā posmā no Norupes ielas līdz Egļu ielai 400 metru garumā. Līguma summa ir 40 973,70 (bez PVN). Darbi jāpabeidz šīs nedēļas laikā.


"Ielu sakārtošana ir mūsu pašvaldības darba prioritāte. Noasfaltējot šo ielas posmu, Turkalnes ielas seguma tiks atjaunots līdz pilsētas robežai ar Ikšķiles novadu," uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Jāpiebilst, ka ir sakārtots ceļa posms aiz Ogres pilsētas zīmes (autoceļš Ogre – Jugla, V968). Šos darbus organizē VAS "Latvijas Valsts ceļi". Minētā autoceļa posmā 1,40. - 4,40. km ir veikta asfalta seguma atjaunošana – ieklāta izlīdzinošā asfalta kārta un veikta vienkārtas virsmas apstrāde. Darbus veica CBF SIA Binders. Līgumcena ir 108 000 eiro (ar PVN), kas ir valsts budžeta līdzekļi.


Uz autoceļa Ogre–Jugla (V968) tiek atjaunots arī tilts pār Caunupīti. Šie darbi tika uzsākti maijā, tos veic SIA "Katleri". Būvdarbus paredzēts pabeigt septembrī, tie vēl turpinās. Tilts iegūs atjaunotu brauktuvi, jaunu segumu, margas un barjeras, kā arī atjaunotus tilta krasta nostiprinājumus. Būvdarbu līgumcena ir 132 000 eiro (ar PVN), kas ir valsts budžeta līdzekļi.


VAS "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka ceļa posmam no Ogres līdz Ogresgalam (3,40. - 9,84. km) uz autoceļa Ogre–Viskāļi–Koknese (V996) 20.augustā tika atvērti iesniegtie būvdarbu piedāvājumi. Šajā posmā ir paredzēts iesēdumu remonts un ceļa profila labošana ar izlīdzinošo asfalta kārtu, kam pa virsu būs jāveic vienkārtas virsmas apstrāde. Jāņem vērā, ka laika apstākļu dēļ šo virsmas apstrādi varētu veikt vien pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma – nākamgad vasaras sākumā. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42126

2018. gada 21. augustā, 08:31, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Turkalniete • 2018. gada 22. augustā, 21:43
Mazo tiltiņu pār sīko Caunupīti muļļā un muļļā.... un izmaksā, ka varētu domāt ka taisa tiltu pāri Mazajai Juglai vai!
Jokpēteris • 2018. gada 22. augustā, 07:45
Pie reizes ej dirst!
Pêteris • 2018. gada 21. augustā, 20:25
Pie reizes aku sataisat uz Turkalnes ielas !

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet