Atgriezties pie raksta

Ogres novada iedzīvotāju karte uzņem apgriezienus Foto

23.augustā preses konferencē Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis informēja par Ogres novada iedzīvotāja karti.

Ogrēnieša karte būs ne tikai Ogres novadā deklarēto iedzīvotāju identifikācijas līdzeklis, bet arī uzskaites sistēma, kas ļaus, piemēram, uzskaitīt, kā iedzīvotāji izmanto autobusu satiksmi, cik noslogots ir viens vai otrs maršruts. 


"Mums parādīsies īstie dati," sacīja E.Helmanis. Domes priekšsēdētājs norādīja, ka kartes priekšrocības novērtēs arī skolēnu vecāki, jo varēs uzzināt, cikos bērns ieradies skolā un cikos mācību iestādi atstājis.


Ogres 1.vidusskola būs pirmā no skolām, kur Ogres novada iedzīvotāja karte kalpos ikdienā. Tas būs papildus drošības līdzeklis, lai pa skolu nestaigātu nepiederošas personas, bet vispirms jau tā bērnos radīs piederības sajūtu un lepnumu par savu novadu. 


E.Helmanis cer, ka izdosies panākt arī domes nosprausto mērķi, ka tuvākajos gados iedzīvotāju skaits nesamazinās.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš vērsa uzmanību uz Mobilo lietotni "Ogres novadnieks", kas jau ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem). Autorizēties varēs, izmantojot Ogres novada iedzīvotāja karti vai kādu no piedāvātajām internetbankām.


G.Sīviņš norādīja, ka jau ir noslēgti sadarbības līgumi ar uzņēmējiem, kuri piedāvās dažādas atlaides Ogres novada iedzīvotājiem. Nu Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekam ir iespēja, piemēram, apmeklēt izklaides parku "Avārijas brigāde" ar 10% atlaidi ieejas biļetei, atlaides būs arī 25.augustā Ogres estrādē lielkoncertā "Leģendārā nakts Ogrē 2018". ir vēl vesela virkne iespēju, kur novadnieka karte izmantojama, tiklīdz tā ir saņemta.


Preses konferencē pašvaldības sadarbības partneri – uzņēmums "LMT", "ZZDati" un "MOBILLY" pārstāvji pastāstīja par Ogres novada iedzīvotāju kartes izstrādes ieceri un ieviešanu, akcentēja priekšrocības un ērtumu, lai ikdienā to izmantotu visās tās daudzveidīgajās iespējās.


Ogres pilsētas svētkos aicinām iedzīvotājus izmantot iespējas klātienē iesniegt pieteikumus Ogres novada iedzīvotāja kartes saņemšanai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42152

2018. gada 24. augustā, 11:47, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

INGA • 30. maijā, 19:34
Labdien. Šogad ir 2019.:))) Tad kāda ir attīstība novadnieka kartei?
kija • 2018. gada 27. septembrī, 21:15
Jā, kartes bonusus ogrēnieši sāk izbaudīt. Baseina apmeklējumam BĒRNU VESELĪBAS grupai pacelta cena par ūdeni!!! Redz, ja pagājušajā gadā, kad bērns gāja peldēt uz veselības grupu nopirka biļeti par baseina izmantošanu un samaksāja trenerei, tad šogad par ūdeni jāpērk abonements par visu mēnesi, neatkarīgi, vai bērns iet uz baseinu vai nē, vai slims, vai slinks – maksā! Nu tak jaukāk, ka bērni sēž pie ierīcēm, apveļas kā mazi tusnīši…Super pašvaldība, kas reāli domā par bērniem. Ar nepacietību gaidām nākamās ogrēniešu bonusus!!!
ha-ha to bérna mamma • 2018. gada 27. augustā, 13:03
Gaidi,kad cirvim kats uzziedes!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet