Atgriezties pie raksta

PII "Strautiņš" svin jurģus jaunajā ēkā Foto

Ogres pilsētas svētki iezīmējās ar vēl kādu nozīmīgu notikumu – svinīgu jaunas bērnudārza ēkas atklāšanu Parka ielā 1.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalījās Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, pārbūves darbu veicēji – pilnsabiedrības "RERE Būve un Campaign" pārstāvji, Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte un pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājas.


Ar jaunajām bērnudārza telpām un lieliski aprīkoto bērnudārza teritoriju iepazinās arī viesi no Ogres novada pašvaldības sadraudzības pašvaldībām ārvalstīs – Jehvi Igaunijā, Keravas Somijā, Čerņigovas Ukrainā, Slonimas Baltkrievijā un Kelmes Lietuvā, kuri Ogrē ieradušies, lai piedalītos pilsētas svētkos.


Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta ietvaros pārbūvētā ēka ekspluatācijā tika pieņemta šī gada aprīlī, bet vasarā pašvaldība veica mēbeļu iegādi un telpu aprīkošanu četrām bērnu grupām.


"Ēka, kurā tiks izvietotas grupas 80 bērniem, ir ļoti nozīmīga mūsu novadam. Protams, mums vēl ir uz ko tiekties, jo nepieciešamas vēl papildu telpas, lai nodrošinātu vietas visiem bērniem, bet šis ir liels solis uz priekšu," sacīja S.Grunte.


Būvnieku pārstāvis atzina, ka apjoma ziņā ēka vizuāli nav daudz mainījusies, bet ir nosiltinātas sienas un jumts, izbūvētas komunikācijas, telpas iekārtotas atbilstoši pirmsskolas izglītības iestādes standartiem. 


Par būvniekiem atgādinās arī pie bērnudārza ēkas iestādītie koki - pīlādzis, kas dos spēku un izturību, un eglīte, kuru varēs pēc pāris gadiem izrotāt un svinēt Ziemassvētkus.


Atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja PII "Strautiņš" vadītāja Aiza Tīsa: "Mēs jau esam daudz ko paveikuši, bet vēl ļoti daudz kas jādara, lai māja būtu apdzīvota, lai tajā būtu viss, kas nepieciešams." A. Tīsa arī atklāja, ka ikdienā šo ēku nesaukšot par "Strautiņu", kā tas oficiāli pienāktos, bet jaunāko māsiņu godāšot par "Urdziņu".


Jaunajā ēkā saimniekos Vita Jauce, kurai ir pedagoģiskā darba pieredze pirmsskolas izglītības iestādē Salaspilī un Ikšķiles Brīvajā skolā.


PII "Strautiņš" jaunās grupas Parka ielā 1 sāks darboties 27.augustā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42167

2018. gada 27. augustā, 00:07, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kur ,kur... • 2018. gada 27. augustā, 22:20
Rieksta priedes un egles līksmojas visur ,drīz procesi sāksies ......,tad līksmība zudīs .....
Kā jau ōgrē • 2018. gada 27. augustā, 11:55
Kādi jurgi.ka jau 27aug lielais ekskavātors rok vārtu priekšā kaut kādu zemi
ха ха • 2018. gada 27. augustā, 07:24
Хохло- бандеровцы лучшие друзья хелмиса. Фуй, позор.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet