Atgriezties pie raksta

Par teju 900 000 eiro remontēs ceļu no Ogres līdz Ogresgalam

SIA "Binders" veiks ceļa Ogre-Ogresgals remontu, kas izmaksās gandrīz 900 000 eiro, vēsta portāls Delfi.lv

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis (VL-TB/LNNK) pagājušajā needēļā notikušajā domes sēdē paziņoja, ka VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange viņam telefoniski apliecinājis, ka valsts ceļu apsaimniekotājs gatavojas noslēgt līgumu ar būvuzņēmumu "Binders" par ceļa remontu.


"Nākamgad mēs varēsim piedzīvot vēsturisku mirkli, kad visi pievedceļi uz Ogri būs savesti kārtība," klāstīja Helmanis, piebilstot, ka jau ir sakārtoti ceļi uz Tīnūžiem, Suntažu virzienā.


LVC Komunikācijas daļā skaidroja, ka autoceļa Ogre-Viskāļi-Koknese (V996) posma pārbūvei līgums tiks slēgts ar "Binderu", un līgumcena ir nepilni 900 000 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Šajā posmā ir paredzēts iesēdumu remonts un ceļa profila labošana ar izlīdzinošo asfalta kārtu, kam pa virsu būs jāveic vienkārtas virsmas apstrāde. Laika apstākļu dēļ virsmas apstrādi varētu veikt vien pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma nākamgad vasaras sākumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42172

2018. gada 27. augustā, 09:38, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kāpēc gan • 2018. gada 30. augustā, 00:03
nezinu par otkatiem, bet neviens prātīgs privātais šķēršļus neliktu, jo labs piebraucamais ceļš un vēl gājēju/velo ceļš ne tikai nodrošinātu labāku infrastruktūru, bet celtu vērtību īpašumiem plus piesaist'tu jaunus iedzīvtājus. vienkāršāk par vienkāršu. jatājums ir par gribēšanu un prioritāšu salikšanu. mēs vienā vecā ēkā centrā esam gatavi vairāk kā miljonu ielikt, bet velo celiņu ciematam, kur dzīvo pāris tūkstoši vismaz par, iespējams, 2x mazāku naudu nevaram atrast.
NEBŪS • 2018. gada 29. augustā, 23:30
Sorry nebūs nekāda velo/gājēju celiņa.. Čekarēšānās drūmākā.. Zeme pieder privaatiem utt.. Otkata nekadaa... sorry
Liepa • 2018. gada 28. augustā, 17:18
Jā arī es pievienojos.ka nepieciešams veloceliņš uz Ogresgalu,

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet